Oud Papierhandel M. A. Wessels Een goed uiteinde, een gelukkig Nieuwjaar! Apollo Paviljoen voor al uw partijen! De „Franse Zaal" van het Groenburgwal 17-19 Amsterdam-C. Telefoon 33066 - 37307 - 96507 (Privé K 2970 - 3707) Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste prijs. Spec, inger. v.h. vernietigen van Uw oude archieven. Voor zover het zich laat aanzien, zal het met het weer nog niet aanstonds tot de onvermijdelijke echte winter leiden, waardoor het waarschijnlijk wordt dat men op de aanstaande feestdagen nog eens een frisse neus op de voetbalvelden zal kunnen halen, wat vele Amsterdammers ongetwijfeld dan ook zullen doen. Maar die welkome variatie zal zich toch-slechts over enkele uren uitstrekken in hoofd zaak zal men toch de feestdagen van 24 December 's avonds tot 2 Januari in of met zijn gezin, met vrienden en kennissen, doorbrengen. Men zal een blik achter uit werpen en men zal trachten in deze woelige tijd de blik vooruit te richten in net jaar dat komen gaat, in het nieuwe jaar dat we met gemengde gevoelens de een met vast vertrouwen, de ander met enige aarzeling en angst, de meesten toch wel met een gevoel van onzekerheid, tegemoet zien. Onze lezers, onze vrienden van de voetbalwedstrijden, de vaste en „ongeregel de klanten van de mannen die steeds weer in alle hoeken van Amsterdam waar men heen gelokt wordt, het officiële programma plegen aan te bieden de clubs op wier velden in overleg met onze uitgeefster, de Drukkerij Grafica, deze officiële uitgaven aangeboden worden, de duizenden leden en tienduizenden aanhangers dezer clubs en „de losse klanten", de hoofdstedelijke voetbalenthousiasten, die hun Zondag niet goed gebruikt zouden vinden als men de namiddag niet op'een dei- velden zijn wedstrijd had bekeken, hen allen die we hier noemden, bieden we mede namens de uitgeefster van deze „officiële programma-uitgave Amsterdam" onze hartelijke wensen aan voor vrolijke en prettige feestdagen, voor een zalig uiteinde en een gezegend, gelukkig Nieuwjaar. Gij zijt van ons gewend dat we ons over het belangrijkste dat het Amsterdamse voetballeven betreft als onafhankelijk journalist plegen te uiten, wij doen dat ook thans openhartig als wij U verzekeren dat we Uw levensvreugde en Uw per soonlijk geluk hoger stellen dan professionalisme en amateurisme dan stopper- spil-systeem en indoor-training, dan buitenspel en zelfs. dan de meest dende rende goal! Er zijn onder U natuurlijk fanatiekelingen voor wie die goal hèt Van ^un *e,ven" betekent, doch dat is maar schijn, de overgrote meer derheid van U zal in deze dagen toch niets belangrijker vinden dan de hogere waarden van het leven, van het geluk van zijn gezin, de mogelijkheid om van eigen arbeid en toewijding de vruchten te mogen plukken en zich een menswaar- dig bestaan te kunnen verzekeren of te verwerven. Geluk is daarbij en zal ook in de toekomst, een onmisbare factor zijn. Gezond heid en kracht zij U allen toegewenst, levenslust en levensvreugde en ook die levenswijsheid die tot het onderscheid der dingen in staat stelt. Dan brengt men alles tot zijn ware proporties terug, professionalisme en K.N.V.B. stopper-spil en sportpers. En men dankt de Heer voor het leven dat hem geschonken is en bidt om geluk en voorspoed voor zich en zijn naasten in het nieuwe jaar. Moge dat geluk U allen deelachtig worden! J. HOVEN. Apollolaan 2 Amsterdam Tel. 713110

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1953 | | pagina 3