,,'t Pelshuis" Bontbewaring, Reparaties Brits pers-oordeel over „de wedstrijd van liet jaar" NederlandEngeland (amateurs) in Rotterdam AMEBICAJf HOTEL Tl01™ Grote sortering Amsterdam - Ijeidseplein 28-30 Zalen voor Feestmaaltijden Vergaderingen en Congressen Film-cabine met -Toestellen één pers. kamers van f 7.tot f 10. twéé pers. kamers van f 16.tot f 22. exclusief ontbijt De Engelse pers, verrassend door objectiviteit, laat er geen twijfel over bestaan, welke ploeg Woensdag j.l. de sterkste was in „de wedstrijd van het jaar". Unaniem is men van mening, dat men slechts zelden voetbal van een dergelijk allure in Engeland heeft aanschouwd en dat het, ondanks de verpletterende 63-neder- laag, geen schande is om van dit Hongaarse sterrenteam te verliezen. Wij geven hier enige commentaren weer: The Times: Het Engelse elftal kan trots zijn op het verleden, maar het moet ontwaken voor een nieuwe toekomst! The Evening News: (onder de kop: Micsoda Csapas: Wat een ramp): Iedere Hongaar speelde, alsof hij hier was gekomen om te demonstreren, hoè men voet bal moet spelen. Vergeleken met hen waren de Engelsen maar tweede klassers. The Evening Standard: Engeland verslagen door het schitterendste voetbal team, dat ooit op Britse voetbalbodem verscheen. De Hongaren hebben ons een lesje gegeven in positiespel en het uitbuiten van de ruimte. De vernedering was compleet. The Star: De Hongaren speelden een klasse beter. Nog nooit hebben wij een Engelse verdediging gezien, die zo overspeeld werd als deze. Telkens opnieuw vonden de Hongaren een nieuwe opening en in elke open ruimte doken zij op. Er valt niet te verdoezelen, dat wij verslagen zijn door de brilliantste aanvalslinie, die, wij ooit hebben gezien. Onze eigen mening? Met deze Engelse nederlaag is een nieuw tijdperk in de voetbalhistorie aangebroken. De leermeesters moeten in de toekomst hun vol leerde leerlingen danig in de gaten houden! De wedstrijd NederlandEngeland (amateurs) zal op 7 Maart 1954 in het Feijenoord-stadion te Rotterdam worden gespeeld, zo lezen wij in de Officiële Mededelingen van de K.N.V.B. Billijkheidshalve mag dus worden aangenomen, dat een selectiewedstrijd voor onze nationale ploeg aan Amsterdam wordt toe gewezen. De ontmoeting WestZuid, zoals door onze collega Hoven geopperd, zou als zodanig reeds haar waarde kunnen bewijzen! De hoofdstad houdt zich aanbevolen voor een dergelijke match! v. d. Hn. Sarphatipark 80 Amsterdam-Zuid Bontmantels, Vossen en Stola's Telefoon 94406 tegen de meest concurrerende prijzen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1953 | | pagina 5