Oosterparkers AJAX Oud Papierhandel ML A,Wessels „CMTMA" BAK BAJfCINO Filke Zoudag vanaf 3 uur de vermaarde neger-trompettist TEDDY COTTOÏ Gezelligheid, Sfeer en matige prijzen tegen CEINTUURBAAN 286 bij de Ferd. Bolstraat Elke Woensdag1 vanaf 3 uur PETE FELLEMAN Wederom is een Zondag voor de competitie praktisch verloren gegaan. Het spreekt vanzelf dat wij religieuse overwegingen om op Allerheiligen niet te spelen, zoals vermoedelijk bij de meeste Zuidelijke wèl golden (al hebben ver schillenden wèl oefenwedstrijden gespeeld) volkomen eerbiedigen, doch het blijft een raadsel, waarom men het competitierad praktisch stil zet als drie kwart van de clubs gaarne bereid en ook in de gelegenheid waren te spelen. De competitie is thans twee maanden geleden begonnen en nog zijn er pas zes wedstrijden ge speeld. Er moeten derhalve nog twintig wedstrijden plaats vinden. Wanneer straks de winter komt en velden onbespeelbaar raken, dan is de nood niet te overzien. Dan wordt het stellig Augustus voor we gereed zijn. En dan te bedenken, dat er aanstaande Zondag wéér een wedstrijddag versnipperd wordt! De bedoeling is met al dat uitstel om het daarheen te leiden, dat alle clubs gelijktijdig met de competities gereed zijn. Het lijkt ons mogelijk daar aan het slot aan te denken, doch om nu reeds de grote meerderheid der clubs met „vrije Zondagen" te straffen is toch al te gek. Aardig is wat de Sportkroniek naar aanleiding van deze zonderlinge gedragslijn bij het vaststellen van het wedstrijdprogramma opmerkte. De schrijver hoorde onlangs op een expositie van experimentele kunst bij het aanschouwen van een der modernste producten een dame zeggen: „zo kan mijn kleine zoontje het ook." Waarop een heer repliceerde: „beter, mevrouw, beter Na de oefening van j.l. Zondag tegen de sterke ploeg van V.S.V., waarbij o.a. Boskamp en Van Dijk niet opgesteld waren en weer een nieuwe voorhoede was gevormd, zal men dus nu weer voor de competitie moeten aantreden tegen een van die clubs uit Noord-Oost Nederland, die inderdaad zeer van de „vermenging" der eerste klassers heeft geprofiteerd. Die „vermenging", die we nooit hebben kunnen toejuichen en die zeer zeker gegaan is ten koste van de Westelijke clubs, heeft de Groningers in geregeld contact gebracht met sterkeren, met het gevolg, dat zij veel geleerd hebben en thans geen gemakkelijk te overwinnen tegenstan ders meer zijn. Wij herinneren ons nog de moeizame kamp in het stadion van Ajax bij het eerste optreden der Oosterparkers, een wedstrijd met een zeer ruw karakter, die destijds heel wat stof opgeworpen heeft. Sedert dien is het spel van Oosterparkers van beter gehalte geworden en thans mag verwacht worden, dat het publiek een spannende en ook een aantrekkelijke wedstrijd te zien krijgt. We zijn daarbij overtuigd, dat Ajax onder de huidige omstandigheden voor een moeilijke taak gesteld wordt. J. HOVEN. Groenburgwal 17-19 Amsterdam-C. Telefoon 33066 - 37307 - 96507 (Privé K 2970 - 3707) Koopt alle soorten oud papier tegen de hoogste^ prijs. Spec, inger. v.h. vernietigen van Uw onde archieven.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1953 | | pagina 4