lééé die kaant! Vraagt -C*CtSZ_&§- Uw sigarenwinkelier de betere sigaret I>e competitie-Indeling Micliels Interessant ïi Kantoorboekhandel Weteringschans 223 tel. 39596-31842-36890 vooral als de proef met de aanvallende spil niet zou slagen. Men krijgt wat héél bijzonders te zien, daar kan men van op aan. Eerst na deze proefwedstrijd volgt de definitieve samenstelling van het elftal dat ter gelegenheid van het negentigjarig bestaan van de Engelse Bond, de F.A., op 21 October te Londen tegen Engeland zal spelen. J. H. Op de over 14 dagen te houden ver gadering van de K.N.V.B. zullen de de batten over de competitie-indeling voor volgende seizoenen wel weer losbarsten. Intussen staat de regeling voor dit sei zoen definitief vast. De nummers 13 en 14 van elke afdeling degraderen auto matisch,, dus 8 ploegen verdwijnen. Er komen vier tweede klassers voor in de plaats, zodat er dan 52 eerste klassers overblijven, wat nog veel te veel zal blij ken te zijn. Voor het ogenblik is dus het plan-Burgwal nog van kracht, wat in de gegeven omstandigheden nog maar het beste is. Als een merkwaardigheid diene, dat er een voorstel is ingediend om het aantal eerste klassers op 72 te brengen. En de heer die op dit denkbeeld ge komen is, meent het ernstig! pan uitgezochte Amerikaanse tabakken We lezen in de „Sportkroniek": „Asser Boys, welke onlangs tengevolge van een motorongeval haar trainer ver loor, heeft van de Ajacied Rinus Michels, die in het militaire sportkamp Hooghalen gelegerd is, het aanbod ontvangen deze Asser tweede klasser te trainen." Officiële mededeling van de K.N.V.B.: PLICHT TOT SPELEN. Ervaringen van de laatste jaren heb ben de indruk gewekt, dat niet altijd de verenigingen zich bewust zijn van de consequenties, verbonden aan de in schrijving voor een door de Bond uit geschreven competitie. Daarom vestigt het Bondsbestuur uit drukkelijk de aandacht er op, dat de op een vrijwillige inschrijving gevolgde in deling aan de betrokken vereniging de verplichting oplegt: a. alle voor de betreffende competitie vast te stellen wedstrijden te spelen, daaronder ook begrepen de als gevolg van deze competitie te spelen kam- pioens-, promotie- en/of beslissingswed strijden (art. 77 H.R. sub 1); b. haar elftallen uit te laten komen in de sterkst mogelijke formatie. Het for meren van elftallen met een abnormaal groot aantal invallers, zonder aanwijs bare noodzaak, vooral aan het einde van de competitie, zal door het Bondsbestuur worden beschouwd als een opzettelijk spelen beneden zijn kunnen van het be treffende elftal (art. 4 R.C.W. sub 5).

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1953 | | pagina 11