BRUSSEL - AMSTERDAM tMEKICAX HOTEL Voor al Uw wedstrijdprijzen JF. A. SMIT A: Co. Amsterdam - Leidseplein 28-30 één pers. kamers van f 7.tot f 10. twéé pers. kamers van f 16.tot f 22. exclusief ontbijt Zalen voor Feestmaaltijden Vergaderingen en Congressen Film-cabine met -Toestellen S.S. gekozen heeft, is het noodzakelijk, dat dit ook met alle consequenties aan vaard en zo tactisch mogelijk uitgevoerd wordt. Daarvan hangt af wat Ajax in de eerstvolgende wedstrijden zal presteren: zal men die weifeling overwinnen en agressief de tegenstander attaqueren, hem niet steeds „komen" laten, hem niet ongehinderd afwachten, maar in hoog tempo, na goede vooruitgeschoven dekking, tijdig ingrijpen, dan.is er nog niets verloren en kan ook in dit seizoen weer een hoofdrol vertolkt worden. Blijft men echter bij dit vaak weifelende spel vol harden, dan eindigt Ajax bij de staartgroep en is zelfs gevaar niet uitgesloten. Wij schrijven dit niet na een minder goede en mogelijk ook ietwat onfortuin lijke wedstrijd, ook in het vorige seizoen hebben wij reeds op deze verkeerde in stelling, in het bijzonder van de backs, gewezen. Het zijn door het geforceerde degradatie-systeem twee extra moeilijke seizoenen voor alle clubs. Men moet tijdig de nodige punten verzamelen. We vermoeden, dat Wageningen vandaag in Sneek gemakkelijk zegeviert, dat G.V.A.V. de Zwolse Boys met een nederlaag huiswaarts stuurt, dat De Volewijckers zich in Leeuwar den tegen Frisia zal handhaven en bij D.O.S.Enschedese Boys, V.S.V.N.E.C. en HeraclesE.D.O. hebben de gastheren vermoedelijk wel de beste papieren. Maar hoe zal het vandaag bij AjaxR.C.H. gaan? R.C.H. staat in punten gelijk aan de kop met Wageningen, De Volewijckers en E.D.O. De blauw-zwarte Haarlemmers hebben een goede homogene ploeg, die van vechten weet en kampioen hoopt te worden. Dit is echter niet beslissend voor R.C.H., doch wèl bovenal zeer belangrijk voor Ajax. Door een overwinning komt Ajax weer „in the running", een nederlaag zou betekenen, dat Ajax te ver achter op gaat geraken om voor de strijd aan de top mee te tellen. Wij zijn overtuigd, dat de rood-witten zich geheel zullen geven om hun ferme tegenstanders uit de Spaarnestad het hoofd te bieden. T i iJ. HOVEN. Het Amsterdams elftal, dat Zaterdag 18 October op het veld van „Daring" de traditionele wedstrijd tegen Brussel zal spelen, is als volgt samengesteld: Boonkamp Blauw Wit v. Houten Watergraafsmeer Tolmeyer Blauw Wit Mich els Ajax Hagenaars Volewijckers Kil D.W.S. Verhage Zeeburgia Boskamp Ajax Kuypers Volewijckers Feldmann A.F.C. Disselkoen A.F.C. BEKERS vanaf f 3.25 LAUWERTAKKEN vanaf f 2.— GRAVEREN 6 cent per letter LAUWERKRANSEN vanaf f 3.— Elandsgracht 132 - Amsterdam-C. - Telefoon 33904-61748

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1952 | | pagina 5