Onze prognostiek! A.M.C IS kampioen in kwaliteit 0 HET PARGDL Aalsmeersche Melk Centrale AALSMEER TEL. 675 Het is jammer, dat Zondag j.l. negen van de dertig vastgestelde competitie wedstrijden moesten worden afgelast, waardoor de competities een minder over zichtelijk karakter krijgen. Ook nu waren er weer opvallende verrassingen. De onverwachte 5—0 van Zwolse Boys en de 3—1-zege van Vitesse op de Sportclub. D.W.S. moest in de Goffert met een gelijk spel genoegen nemen. De doelcijfers geven aan, dat de Spaarndammerclub in 15 wedstrijden 20 doelpunten heeft gemaakt, doch óók, dat zij over de sterkste defensie in de eerste klasse beschikt, want Kil c.s. kregen slechts 9 doelpunten tegen! Het zich zo kranig herstellende Vitesse, dat zelfs top-clubs versloeg, komt D.W.S. een visite brengen. Onze stadgenote is nu wel voldoende gewaarschuwd voor de kracht van de Arnhemmers. We zien ook dit treffen in een gelijk spel eindigen. Ajax kan zich nog geenszins veilig voelen nu de staartclubs zich beginnen te roeren De thuiswedstrijd tegen N.E.C., dat met Wageningen de grootste con currente is van D.W.S., behoeft mogelijk niet verloren te worden, want ook bij de Nijmegenaren mangelt het aan productiviteit, een kwaal, waar heel wat clubs in deze afdeling aan lijden. Wil Enschedé nog een kansje behouden, dan moet thuis gewonnen worden van Heracles, waartoe we Sportclub wel in staat achten. D.O.S., evenals Ajax nog niet vrij van degradatie-gevaar, zal in het Utrechtse Stadion wel de eer aan A.G.O.V.V. moeten laten. Wageningen kan „op de Berg" de Boys beide punten afhandig maken, doch 't Gooi zal wel ondervinden, dat het onderaan bengelende Hengelo zich niet maar zo gewonnen geeft. We ver wachten een kleine Hengelose zege. In afdeling C. kunnen we K.F.C. en D.W.V. weinig kans meer geven op het behoud van het eerste klasserschap of er zouden wonderen moeten gebeuren. De Kogers krijgen tegen Haarlem geen kans en D.W.V. krijgt thuis bezoek van H.-D.V.S., de club, die in Schiedam met een gelijk spel genoegen moest nemen tegen de Nieuwendammers. De productieve Schiedamse aanval kan een Schie- damse zege bewerkstelligen. De Volewijckers gaat naar Houtrust, waar we de Mosveldbewoners weinig kans geven. In Schiedam een belangrijke ontmoeting, mede voor de bezetting van de eerste plaats, S.V.V.R.C.H. Daar zit een gelijk spel in, wat Blauw Wit zeker prettig ontvangen zou. V.S.V. heeft een kansje om de degradatie-zorgen van zich af te zetten, want A.D.O. zakt langzaam af. Blauw Wit gaat naar E.D.O. We mogen van de schotvaardige aanval der Stadion club verwachten, dat zij enkele gaten in het net van E.D.O. schiet. In afdeling D. gaat alle belangsteling uit naar B.V.V.Emma. De Bossenaren zullen wel blijken de sterksten te zijn. N.A.C. moet in staat geacht worden in Breda van R.B.C. te winnen en Willem II zal wel niet te veel moeite hebben met Sparta. De clubs, die de rij in deze afdeling sluiten, kunnen wij weinig kans geven, dat zij het puntentotaal zullen vermeerderen. De Baronie, die feitelijk al verloren is in de eerste klasse, zal het wel niet kunnen bolwerken tegen Feijenoord in de Rotterdamse arena en T.S.C. moet in Oosterhout de vlag strijken voor Longa. Het Rotterdamse Xerxes trekt niet kansloos naar Noad. In West I, II Ais de uitwedstrijd tegen O.S.V. voor Stormvogels nog een zware opgave. H.V.C. zal volgens de regelen der kunst thuis wel van onze stadgenote T O.G winnen. Schoten, één na onderaan, zal in Utrecht tegen U.V.V. wel met lege handen huiswaarts keren en V.V.A. heeft, na de keurige prestatie tegen Kraak c.s., goede winstkansen aan de Jan van Galenstraat tegen Velox. Vrien denschaar kan door een overwinning op het verzwakte Spartaan zich iets verder van Schoten en T.O.G. distanciëren. In II B zal Elinkwijk het wel klaar spelen in Zuilen tegen H.R.C., maar Volen- dam zou wel eens op felle tegenstand kunnen stuiten tegen Z.F.C. Wij houden dan ook ernstig rekening met een gelijk spel. A.F.C. speelt thuis tegen Her- Vraagt onze producten, ze zijn een bron van gezondheid en energie'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1951 | | pagina 10