Bellerue Burco HET PAROOL Wat Joop Stoffelen meent. Amsterdam-Zwaluwen op tweede Kerstdag. Negentien Nederlanders prof in het buitenland. betere merkrijwiel Leidsekade 90, telef. 36 2 21 Men roemt onze keuken! Wij verzorgen op voortreffelijke wijze ook zeer belangrijke Diners. Restaurantzalen van 40 tot 800 personen. Stoffelen heeft in een interview met een medewerker van Sport verklaard, voorstander te zijn van beroepsspel in de geest als in België bestaat en tevens, dat alle spelers van het Nederlands elftal er precies zo over denken en gaarne een vergoeding zouden aanvaarden. Stoffelen acht het niet mogelijk geconcen treerd te oefenen en zich voor te bereiden op wedstrijden, terwijl vrijwel iedereen ernstige zorgen van financiële aard heeft. Hij is overtuigd dat door de spelers te gaan betalen voor wedstrijden met premies voor training enz., het spel in Neder land dan in korte tijd weer op peil te brengen is. Op Dinsdag 26 December speelt het Amsterdams elftal de jaarlijkse wedstrijd tegen een ploeg van De Zwaluwen. Op dezelfde dag vindt te Rotterdam de wedstrijd RotterdamZwaluwen plaats. De Nederlandse spelers, die thans in de vreemde deel uit maken van prof-clubs zijn: Wilkes (Xerxes) in Internazionale (Milaan). Lakenberg (Blauw Wit) in Pro Patria (Italië). Appel (Sittard) in Reims. De Harder (V.U.C.) in Bordeaux. Timmermans (A.D.O.) in Nimes. Van Lent (Hermes D.V.S.) in Rijssel. Brandes (Feijenoord) in Nimes De Vroet (Feijenoord) in Le Havre. Steenbergen (Feijenoord) in Le Havre. Collombon (Sittardse Boys) in Reims. Van der Hart (Ajax) in Rijssel. Van Geen (Scheveningen) in Nantes. De Kubber (V.U.C.) in Bordeaux. Bauman (A.D.O.) in Nantes. Vreken (A.D.O.) in Nantes. Den Boer (Sparta) in Nancy. Rijvers (N.A.C.) in St. Etienne. Schaap (K.F.C.) in Racing Mechelen. De Munck (Sittardse Boys) in F.C. Köln.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1950 | | pagina 6