van Dobbcn msmm ieli J.I. lééódie hïiïtt! 15 Het Franse voetbal-elftal samengesteld. Restaurant VAN DER STEEN v.h. DE HAAS 1 - Leidsestraat 98, Tel. 36036, Amsterdam Goed Belegde broodjes Croquetten prima Koffie Korte Reguliersdwarsstraat 5 Telefoon 33056 - Amsterdam Vraagt Beekman's gevulde koeken [BEEKMANs banket] 1*AMSTERDAM. TEL 33736 1 klopte, solliciteert naar de topplaats. We kunnen niet anders dan de tricolores de zege voorspellen. Feijenoord is niet meer het Feijenoord van jaren geleden. Als de Rotterdammers vandaag verliezen van N.A.C., zijn ze voor de titel wel uit geschakeld. Sparta, zonder Den Boer, kan blijkbaar geen doelpunten maken en daarom zijn we niet gerust over de uitwedstrijd tegen T.S.C., dat vooral thuis moeilijk te kloppen is. B.V.V. kan zich herstellen tegen N.O.A.D. in Tilburg, al zal dat niet zo eenvoudig zijn. In West IIA. gaat Vriendenschaar thuis van V.V.A. winnen, doch H.V.C. moet op haar hoede zijn tegen U.V.V. Opnieuw gaan Kraak c.s. een uitwedstrijd tegemoet, ditmaal tegen Schoten. De IJmuidenaren zullen er wel voor waken, niet voor de tweede maal te struikelen. De Spartaan zal in de plaatselijke wed strijd tegen T.O.G. wel twee punten rijker worden. Velox wint wel met royale cijfers van O.S.V. Volendam is in afdeling B. op de eerste plaats terecht gekomen. Alcmaria zal wel geen kans zien verandering te brengen in de kampioensplannen van de Volendammers. West Frisia staat door een iets minder doelgemiddelde op de tweede plaats. De Enkhuizenaren spelen thuis tegen A.F.C. We kunnen de Reds weinig hoop geven tegen de West Friezen. Z.F.C. zal in Zaandam wel de baas j blijven over H.R.C., waardoor de Zaandammers in de running blijven. M. KOPPELAAR. Het Franse voetbal-elftal, dat Zondag 10 December in het stadion Colombes te Parijs tegen het Nederlandse elftal speelt, is als volgt samengesteld: Doel: Vignal (Racing Parijs); achter: Huguet (St. Etienne) en Marche (Reims); midden: Arnaudeau (Stade Frangais)Cuissard (St. Etienne) en Ranzoni (Le Havre); voor: Strappe (Rijssel), Kargu (Bordeaux), Baratte (Rijs- sel), Flamion (Marseille) en Doye (Bordeaux). Reserves: Germain (Nice), Alpsteg (St. Etienne) en Garriga (Bordeaux). Van het elftal, dat op 23 April 1949 in het stadion van Feijenoord te Rotterdam met 41 klop kreeg van de Oranje-ploeg, zijn nog over: Vignal, Marche, Cuis sard, Baratte en Flamion. Cuissard speelde toen rechtsmidden en Flamion links buiten. De mogelijkheid bestaat, dat Flamion, die een blessure heeft opgelopen, niet tijdig genoeg hersteld is. Mocht dit het geval zijn, dan zal Alpsteg de rechts buiten-plaats innemen. Strappe zal dan rechts-binnen gaan spelen, terwijl Kargu in dat geval naar de linksbinnen-plaats verhuist. Het adres voor goed belegde broodjes, croquetten en warme schotels JTet adres voor Voor

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1950 | | pagina 11