Onze IS en 2? klassers vandaag MAPLE LEAFf HET PARGDL nu/u kauu)p#Ht' We zullen ditmaal met onze voorspellingen extra voorzichtig zijn, want het is niet de eerste maal, dat St. Nicolaas met verrassingen komt, die niemand verwacht zou hebben! Als we dan met onze wandeling door de districten beginnen, zien we, dat de spanning door de nederlagen van Enschede en D.W.S. in district B. ten top is gestegen, want niet minder dan acht clubs voeren nu strijd voor de bezetting van de eerste plaats. Het zal vandaag wel weer ouderwets vol zijn in de Heer, nu D.W.S. op bezoek komt. De keurige overwinning in Enschede wijst op een herstel van de Ajacieden en met alle respect voor D.W.S., geloven we toch, dat Ajax op eigen veld wel een kans heeft, 't Gooi is punten aan het verzamelen, en de overwinning op Vitesse was goud waard voor de Hilversummers. We zien ze vandaag opnieuw zegevieren, want Heracles blijft teleurstellen. Het dappere Wageningen verricht wonderen. De overwinning in het Utrechtse stadion op D.O.S. mag gezien worden. Enschede weet als Oostelijke club terdege wat haar te wachten staat op de Berg en als de Sportclub het tot een gelijk spel brengt, kan zij tevreden zijn. D.O.S.' prestaties in deze Oost-Westelijke afdeling blijven onder de verwachting. We zijn zelfs voor de uitwedstrijd tegen Hengelo bang, dat de Utrechtenaren opnieuw het onderspit zullen delven. Vitesse zit na negen wedstrijden nog op de eerste overwinning te wachten. Er is weinig kans, dat zij die kunnen boeken in de uitwedstrijd tegen de kampioenen, de Boys in Enschede. In A.G.O.V.V. zien wij een serieus kampioens-candidaat, want de Apeldoorners spelen vrij constant. Als de klip tegen N.E.C. in Apeldoorn omzeild kan worden, waartoe de blauwen ruimschoots in staat zijn, kunnen zij door een beter doelgemiddelde de kop nemen. In afdeling C. voelt Blauw Wit blijkbaar veel voor de prolongatie van het kampioenschap en de Stadionclub heeft al een voorsprong van drie punten. Maar de Zebra's zijn op het Mosveld tegen de Volewijckers méér gestruikeld en daarom houden wij rekening met een gelijk spel. De wedstrijd R.C.H.Hermes D.V.S. is er één tussen de twee felste concurrenten van de Stadionclub en dat betekent, dat er voorlopig een candidaat zal worden teruggewezen. De thuisclub achten we een tikje sterker en in de Racing zien we dan ook de winnaar. A.D.O. is door drie achtereenvolgende nederlagen de kluts kwijt en Haarlem is weer op het rechte spoor, getuige de 20 op V.S.V. In het Zuiderpark kunnen de Haarlem mers minstens één punt in de wacht slepen. V.S.V.H.B.S. gaat tussen twee clubs uit de middenmoot, die echter beide enkele punten kunnen gebruiken. De Velsenaren kunnen hun positie door een overwinning versterken. S.V.V. moet het opnemen tegen K.F.C., dat nu weer de rij sluit in deze afdeling. Veel kans kunnen we de Kogers daar in Schiedam niet geven. E.D.O., met een Schijvenaar op de spilplaats als in zijn beste jaren, zal aan D.W.V. een harde dobber krijgen. We zien deze ontmoeting in een puntenverdeling eindigen. In afdeling D. zorgde R.B.C. voor een vroege St. Nicolaas door van B.V.V. te winnen. We zien de club uit Roosendaal ook van Xerxes winnen. Emma doelpunt te er lustig op los tegen het zwakke Baronie, maar dat kunstje zullen ze zeker niet herhalen tegen Longa. De Baronie staat eenzaam onderaan met slechts twee punten uit negen wedstrijden. Willem II, dat het roemruchte Feijenoord I Alleen-verkoop voor Nederland E. G. BOUWER's Handelsvereniging N.V. - Amsterdam-Z. I^OVrrl" KONINGINNEWEG 212 Café Restaurant hoek Saxen Weimarlaan 0 Sedert 1 September weder DE GEHELE DAG GEOPEND Prima consumpties Gezellig bitteruur Zaal voor vergaderingen tel. 21649 Aanbevelend, A. DE GRAAFF

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1950 | | pagina 10