Vl# Hu *•4» A betere Het M merkrijwiel 4 velen. Toch geloven we nu ook, dat hij als voorwaarts de productiviteit zal kunnen verhogen. Als Looyen weer terug is (want ook Looyen zal, eenmaal ingespeeld, een prima kracht blijken te zijn) hopen we, dat de elftal-commissie die proef nog eens nemen zak De goede partij van Bouwens was wel op het juiste moment. Zijn voorganger, Van der Hart, zat namelijk op de tribune en heeft kunnen zien, dat zijn plaats ook door een ander goed vervuld kan worden! We hebben gehoord en gelezen, dat Ajax stellig van Enschedese Boys zal winnen. We maken bezwaar tegen die stelligheid, want we zijn overtuigd, dat deze Twentenaren sterker zijn dan tot dusverre blijkt. Vandaag of later zullen zij dat ongetwijfeld wel tonen. En wees dan op je hoede! Zulke clubs, in het nauw gedreven, zijn ineens tot verrassingen in staat. Eens komt ook voor zulke ploegen de grote dag, die de omkeer brengen kan. Als dat heden zou zijn, dan wordt het weer „knijpen" voor de Amsterdammers! J. HOVEN. „Als Pluvius de middelmatige voetballers, die de K.N.V.B. zo optimistisch met het etiket eerste klassers beplakt, wat alleen maar kaak-pijnigend belachelijk is, nu nog voor de zware taak stelt te spelen met een gladde bal op een glad veld en in een meedogenloos neerpijpende regen, ja, dan blijft er zelfs van deze middel matigheid weinig over en dan wordt ze tot hopeloze en hulpeloze onbenulligheid. Men begrijpt dus, dat er gisteren weinig fraais te zien was op de velden en het pleit voor de enorme aantrekkelijkheid van voetbal als kijkspel, dat het, hoe gebrekkig het dan ook gespeeld wordt, toch nog altijd volle tribunes trekt." Meerum Terwogt in de N.R.C. BLAUW-WIT-K.F.C. 5-1 De K.F.C.-doelman Stadt had het Zondag druk in het Olympisch Stadion en kon vijf Blauw-Wit-doelpunten niet voorkomen. Cliché t Weekblad SPORT

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1950 | | pagina 4