MAPLE LEAF A.M.C IS kampioen in kwaliteit lééé die ktant! 3 Aalsmeersche Melk Centrale Het Nederlands elftal. België-Nederland in Antwerpen. Een goed idee van het V.V.A.-bestuur. jfUfft kaiutipOHt' AALSMEER TEL. 675 75.000 toeschouwers trok en daarna heeft hij in San Paulo, in een stadion, dat hij het mooiste van de wereld noemde, de wedstrijd SpanjeZweden geleid om de derde en vierde prijs. Wij hebben ons ook verbaasd over het falen van Engeland in Rio de Janeiro. Doch het Engelse spel heeft niet in Rio gefaald, zei Van der Meer ons nogmaals, maar de Engelsen hebben verloren door hun slechte schieten en te ver door gevoerde combinaties. Spelers als Mannion, Finney, Wright, Scott e.a. zijn klasse voetballers, die nauwelijks minder zijn dan Argentijnen of Uruguezen. Maar het gaat in Zuid-Amerika niet om het spel alléén, men combineert hier show-voetbal met doelpunten maken en dat laatste hebben de Engelsen in Rio totaal vergeten. We herinneren ons nog heel goed de wedstrijd van de Engelse B.-profs in het Olympisch Stadion tegen ons Nederlands elftal. De Engelsen vertoonden een gave techniek en een juiste opvatting van het spel, beter dan onze nationale elf. En toch zegevierden onze Oranjemannen. Het was geen beloning voor het betere voetbal, maar het onderdeel schieten werd beter verzorgd. En juist dat onderdeel is zo beslissend in een wedstrijd. M. KOPPELAAR. Het Nederlands elftal voor de wedstrijd tegen: Zwitserland op 15 October te Bazel, is als volgt samengesteld: Doel: Kraak (Stormvogels); achter: Huybregts (B.V.V.) en Mesman (Blauw Wit); midden: Van Schijndel (S.V.V.), Terlouw (Sparta) en Stoffelen Ajax) voor: De Graaf (Limburgia), Rijvers (N.A.C.), Van Melis (Eindhoven), Lenstra (Heerenveen) en Clavan (A.D.O.). Reserves: Van Raalte (Blauw Wit), Van der Klink (Hermes D.V.S.), Bies- brouck (R.C.H.) en Röhrig (H.B.S.). Men kan bij de K.N.V.B. kaarten aanvragen voor de wedstrijd België—Neder land op 12 November te Antwerpen. De prijzen variëren van 20 tot 200 francs, te betalen in Belgisch geld. Sinds vorige Zaterdagmiddag is tramwagen 116 van lijn 1 in gebruik als kleedlokaal voor de jeugdspelers van V.V.A., die op het veld bij de Markthallen voetballen. V.V.A. heeft deze ex-motorwagen voor een zeer gering bedrag van de gemeente gekocht en met eigen mensen omgebouwd tot een behoorlijk kleed lokaal. Op het voorbalcon verkleedt de scheidsrechter zich, op het achterbalcon is de wasgelegenheid voor de spelers. Voorwaar, een keurige daad! Alleen-Vë>köóp ?öor Nederland E. G. BOUWER's Handelsvereniging N.V. - Arnsterdam-Z. Vraagt onze producten, ze zijn een bron van gezondheid en energie!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1950 | | pagina 13