Het Nederlands elftal. De club is weer samen, gesteld en Amsterdam is er bekaaid afgekomen. Twee jaren geleden behoorde op een gegeven moment alleen Stoffelen tot de Nederlands elftalclub, een jaar geleden waren het op een gegeven moment negen Amsterdammers, die deel uitmaakten van „de club" en nu zijn het er, door vertrek van Lakeman en Van der Hart en uit vorm geraken van Potharst, Van der Hoeven, Drager en Meijer, nog maar vier, namelijk Stoffelen, Michels, Tjepkema en Mesman. Er zijn nieuwe spelers in de ploeg gekomen, naar onze smaak nóg te weinig van Limburgia. De heren Burgwal (Den Haag), Mommers (Utrecht) en Verlegh (Breda) vormen nu de keuze-commissie. De ploeg bestaat uit: Kraak (Stormvogels); Saris (B.V.V.); v. d. Sluys (B.V.V.); Melief (H.D.V.S.); Terlouw (Sparta); Van Tuyl (Eindhoven); Stoffelen (Ajax); Biesbrouck (R.C.H.); De Graaf (Limburgia); Clavan (A.D.O.); Lenstra (Heeren veen); Rijvers (N.A.C.); Michels (Ajax); Hofma (Heerenveen); Tjepkema (Blauw Wit); Mesman (Blauw Wit); Van Schijndel (S.V.V.); Röhrig (H.B.S.); Verbeek (Sparta); Alberts (Vitesse); Bruist (Limburgia); Weenink (Brabantia); v. d. Vegt (H.B.S.); Langelaan (H.B.S.); Vermunt (R.B.C.). Er worden voor proef-elftallen oefenwedstrijden gespeeld, namelijk 4 October tegen de Middlesex Wanderers, vervolgens op 1 November tegen een ploeg van de Isthmian League en tenslotte op 39 November tegen Malmö. NederlandZwitserland wordt op 15 October gespeeld, dus voor deze wed strijd is alleen de wedstrijd van 4 October als oefenwedstrijd te beschouwen, de beide andere gelden voor BelgiëNederland. Hoe tenslotte de ploeg zal worden? Wat denken de lezers van: Kraak; Alberts en Van der Sluis (aangenomen, dat hij tijdig hersteld is van zijn bles sure, anders dat mogelijk Mesman een kansje krijgt); Van Schijndel, Terlouw en Stoffelen; De Graaf, Rijvers, Michels, Lenstra en Hofma? V.S.V. - V.V.A. 1-0 - Een gevaarlijk moment voor het doel van de Jan v. Galenstraat - bewoners in de AROL-beker-finale. Foto R. v. d. Ronden ClichéWeekblad SPORT

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1950 | | pagina 5