Drinkt CHOCLA! HET PARGOL Het aantal Ajax-internationals. Ajax-juniores winnen 't Gooi-juniores-tournooi. „De mooiste sportdag van het jaar" Neerlandia's heerlijke chocolademelk Hotel, Cafe - Restaurant Fleissig RESTAURANT (onder de ere-tribune) in het OLYMPISCH STADION Het aantal Ajax-internationals is met Van der Hoeven en Michels thans tot dertig gestegen, een totaal, waarmede Ajax verreweg aan de spits staat in ons land. Rinus Michels is de jongste van de dertig internationals, die via Ajax in de nationale ploeg kwamen en de derde middenvoor uit de Ajax-kring, die het oranje-jersey waardig gekeurd werd. Theo Brokmann Sr. was de eerste, Piet van Reenen de tweede. Cor van der Hoeven speelt eerst sedert enkele jaren voor Ajax en ook hij is op zijn plaats de derde Ajacied. Vóór hem speelden Hordijk en Schetters rechts- midden in de Oranjeploeg. De vorige week is weer eens gebleken, dat Ajax over goede „coming-men" beschikt. Te Hilversum werden de halve eindstrijden en de eindstrijd gespeeld van het groots opgezette landelijke juniores-tournooi van 't Gooi. Uiteindelijk werden de juniores van Ajax winnaar van de fraaie eerste prijs door in de eind strijd 00 te spelen tegen Volewijckers en de strafschoppen beter te nemen dan de Over-IJ-ers. 't Gooi moest met de vierde plaats genoegen nemen door de ver liezersronde met 10 te verliezen van D.W.S. De uitslagen van deze laatste dag waren: Ajax't Gooi 41; VolewijckersD.W.S. 31; verliezersronde: 't Gooi D.W.S. 01; finale: AjaxVolewijckers 00 (Ajax wint door het beter nemen van strafschoppen). Het programma van de kampioens-, promotie-degradatie-wedstrijden, plus semi-internationale- en proefwedstrijden moge nóg zo druk bezet zijn drukker dan ooit tevoren in Amsterdam! ,,de mooiste sportdag van het hele jaar" moogt ge niet missen. Prachtige gymnastiek-demonstraties, een ruitertournooi, voortreffelijke internationale athletiek met Panny BlankersKoen en Slijkhuis, en een voetbalwedstrijd Nederlands BondselftalKopenhagen (een ploeg, iden tiek met het Deense nationale elftal) ziedaar het werkelijk kostelijke menu, dat U op 18 Juni in het Olympisch Stadion wordt voorgezet. De mooiste sportdag van het gehele jaar! Onze van ouds bekende keuken verzorgd zoals voorheen Warmoesstraat 123-129 (achter de Beurs) tel. 45972-45977 Amsterdam-C. Bezoekt in de pauze en na afloop van de voetbalwedstrijd Prima consumpties Billijke prijzen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1950 | | pagina 10