Drinkt CHOCLA! léé* die knwt! 1 voo, Tandwielen Nwe Jon_ 14 Neerlandia's heerlijke chocolademelk Geen centrale training van Nederlandse elftalclub. JA RT OM tel. 41633-40985 Amsterdam r> Dr. Tetzner, Wilders een blijvende herinnering kreeg aangeboden van het A.V.B.- bestuur, een cadeau, dat het A.V.B.-bestuur even daarvoor zelf in ontvangst had moeten nemen van Brussel. Wie even bekend is in de honkbalsport, weet, dat Wilders ook daar zijn sporen ruimschoots heeft verdiend. Ook die sport beoefent hij vanaf 1931 en hij heeft acht kampioenschappen van Nederland meegemaakt met het eerste Blauw Wit- negental. Zijn feeling voor deze sport, zijn beheerst werpen, zijn kundigheid als veldspeler, boezemen inderdaad ontzag in. Wilders staat nu bijna aan het einde van zijn actieve voetballoopbaan, want hjj heeft besloten zijn voetbalschoenen aan de wilgen te hangen. Dat wil zeggen, als actief speler. Hij is in het bezit van het diploma candidaat-oefenmeester en Alcmaria Victrix uit Alkmaar heeft hem nu als trainer geëngageerd, waar schijnlijk per 1 Juli a.s. Daarmee sluit Wilders dan een voetballoopbaan, een sportloopbaan af, die door weinigen zal worden overtroffen. Een sportman tot in de finesses, die alles gaf wat de sport van hem vroeg en die een sieraad was voor de Nederlandse sportvelden. Het kampioenschap van Nederland is nog steeds een droom voor Blauw Wit. De vervulling daarvan, waar heel Blauw Wit op hoopt en wacht, zal tevens betekenen voor Cor Wilders de bekroning van zijn sportleven, de verwezenlijking van een ideaal. M. KOPPELAAR. Hoewel er een Nederlands elftal-ploeg van achttien spelers is aangewezen, wordt bekend gemaakt, dat de gebruikelijke voorbereiding van het Nederlands elftal voor de wedstrijd tegen Engeland B op 17 Mei a.s., ditmaal niet plaats zal vinden door een centrale training op het V.U.C.-terrein. Gezien het drukke seizoen voor vele in aanmerking komende spelers en de talrijke oefenwedstrijden, zullen er, in plaats van de centrale training, voor ver scheidene spelers individuele en rayontrainingen plaats vinden. Wèl speelt het voorlopig Nederlands elftal een wedstrijd tegen Leeds United op Woensdag 10 Mei a.s. te Amsterdam in het Olympisch Stadion. Vertegenw. voor AmsterdamJ. L. de Vries, Weteringschans 59, telefoon 35041

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1950 | | pagina 11