e HET PAROL Lindbergh Touringcars n.v. De dag der beslissingen nadert 1,0 nercrmrrn en Rooktabak Amsterdam, Damrak 41, telefoon 45715-48956 Verhuur van touringcars voor elk doel. Speciaal adres voor clubs en verenigingen. De spanning in West I neemt toe, nu de drie topclubs Zondag j.l. de volle buit wisten binnen te halen Blauw-Wit's achtste overwinning op Haarlem was er één van zeer matig gehalte en eerlijk gezegd was die 1—0 wel iets tè royaal beloond. Maar de Zebra's handhaafden zich aan de kop, doch de wedstrijd van vandaag zal opnieuw hoofdbrekens kosten. A.D.O.'s aanval is wel aanzienlijk verzwakt door het vertrek van de jonge internationaal Timmermans, maar een gewillig slachtoffer zullen de Hagenaars zeker niet zijn. De Blauw-Wit-voorhoede is blijkbaar onder doktersbehandeling, aangezien het doelpuntenmaken in de laat ste wedstrijden lang niet zo vlot meer gaat. Toch menen wij wel een kleine over- winning voor de Stadionclub te mogen verwachten. Een belangrijk ding is, dat de beide concurrenten, Sparta en Hermes-D.V.S., op Spangen gaan uitmaken wie de eindspurt zal inzetten met Blauw-Wit. De Spartanen hebben opnieuw ge toond, naast een sterke defensie, een voorhoede te bezitten, die doelpunten maken kan en uit de recencies van H.D.V.S.V.S.V. maakten we op, dat de Schiedam mers uiterst dankbaar met die 32 overwinning mochten zijn. Een overwinning der Spartanen ligt binnen hun bereik en daarmee zou Hermes-D.V.S. tijdelijk even terugvallen, hoewel de Schiedammers dan nog geenszins zijn uitgeschakeld, omdat Blauw-Wit nog in Schiedam op bezoek komt. Voor Zeeburgia gaat het er nu wel troosteloos uitzien, ofschoon V.S.V. voor de withemden nog steeds een strohalm blijft. De Kruislaanbewoners zijn vandaag de gasten van K.F.C. en al is de Kogerclub door blessures aan het sukkelen met spelers, we geloven zeker, dat de K.F.C.-ers in eigen home aan het langste eind zullen trekken. Feijenoord is druk bezig een behoorlijke plaats in te nemen, want de Rotterdammers ston den, gezien het vertoond^ spel, te laag geklasseerd. D.O.S., in theorie nog een kanspaard, zal vandaag dit kansje wel verspelen nu de Utrechtenaren naar het Feijenoord-stadion trekken. En De Vroet c.s. zullen er ongetwijfeld alles opzetten om zich te revancheren voor de destijds in Utrecht geleden nederlaag. Na haar successen in de wedstrijden tegen Blauw-Wit en A.D.O., lijkt ons Feijenoord momenteel sterk genoeg om ook D.O.S. met lege handen naar Utrecht terug te sturen. HaarlemV.S.V., we kunnen het een Haarlemse derby noemen, heeft veel van zijn belangrijkheid verloren en is feitelijk alleen voor V.S.V. van belang, want een overwinning voor V.S.V. en een nederlaag van Zeeburgia, bezegelt practisch gesproken het lot van de Zeebiirgianen. Maar als Haarlem evengoed voetbal speelt als afgelopen Zondag in het Olympisch Stadion, dan zijn de rood- broeken favoriet. En daar houden we het maar op. In West II viel aan 't Gooi de eer te beurt Ajax in de twaalfde wedstrijd de eerste nederlaag in dit seizoen toe te brengen. De gave techniek van Ajax bleek niet het juiste wapen in Hilversum, de Gooiers beschikten over een ander strijd middel, want de felle 't Gooi-ploeg demonstreerde een enorme vechtlust, die de Ajax-nederlaag tot een feit maakte. De Ajaxieden hebben altijd nog vier punten voorsprong op de concurrent De Volewijckers (de strijd om de titel is hier een zuivere Amsterdamse aangelegenheid!) en we hebben nog wel zoveel vertrouwen in de Meerbewoners, dat zij zullen zegevieren tegen de matige E.D.O.-ers, vooral nu Schijvenaar geen deel meer maakt uit de E.D.O.-ploeg, want de internationale back heeft overschrijving aangevraagd naar Blauw-Wit. De belangrijke derby De VolewijckersD.W.S. is voor vandaag uitgesteld. H.B.S. en Xerxes zijn nog wel niet helemaal uit het gedrang, doch beide clubs hebben zich aardig kunnen 4 distancieren van S.V.V. Van belang voor de bovenste plaats is deze ontmoeting T% Alle soorten Sigaren, Sigaretten, Pruim- Grote sortering Exportsigaren o. Virginia-sigaretten en Shag Sigarenmagazijn voorverkoop voor sportwedstrijden in Amsterdam en uitwedstrijden van Zoutsteeg 12 bij deDam-Tel. 31742 BLAUW-WIT

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1950 | | pagina 6