HOUWELING's aSKSn, 0 HET PAROOL Onze Westelijke tweede klassers. Amerikaanse waterdichte sportjackets 22.50 „SPORT" Amerikaanse sweaters in div. kleuren 11.75 Ceintuurbaan 153 - telefoon 28987 - Amsterdam-Z. VOOR ALLE SPORTEN! Hotel, Cafe - Restaurant Fleissig Onze Amsterdamse vertegenwoordigers, D.W.V. en Spartaan, kunnen in de 2e klasse A. nog een hartig woordje meespreken om op de kampioenstitel beslag te leggen. Elinkwijk staat er verreweg het best voor en de doelcijfers tonen duidelijk aan, dat de club uit Zuilen in productiviteit D.W.V. en Spartaan belang rijk overtreft. Elinkwijk is te gast bij Vriendenschaar in Culemborg, dat zich door een paar overwinningen tot de middengroep heeft opgewerkt. We zien de Elinkwijkers als favoriet en daarmee wordt hun positie aan de kop opnieuw verstevigd. De Spartaan komt voor een heel wat lastiger opgave te staan, daar het spel van Volendam de Spartanen nu niet bepaald ligt. En bovendien is het een uitwed strijd voor de roodbroeken. Willen de Amsterdammers in de running blijven, dan moet deze uitwedstrijd twee punten opleveren. Iets eenvoudiger krijgt D.W.V. het, dat naar Alkmaar trekt om daar de strijd op te nemen tegen het oude Alcmaria Victrix, dat de voorlaatste plaats inneemt en alleen het nog zwakkere Rapdiitas onder zich heeft. We kunnen niet geloven, dat D.W.V. hier struikelen zal. Het onderaan bengelende Rapiditas moet naar U.V.V. en we veronderstellen, dat het opnieuw op een nederlaag zal uitdraaien voor de Weespenaren. In acht wedstrijden scoorde de Rapiditas-voorhoede slechts 5 doelpunten. Misschien draait vandaag de Weesper-doelpuntenmachine op volle toerenA.F.C. speelt dit jaar geen rol van betekenis en de thuiswedstrijd tegen het pittige H.V.C., met z'n degelijke achterhoede, zal wel in het voordeel van de bezoekers eindigen. De club uit Amersfoort is nog een kanspaard voor de eerste plaats. We beschouwen H.V.C. zelfs als een ernstig gegadigde, ondanks de drie punten achterstand. De grote strijd in de tweede klasse B. gaat tussen West Frisia en O.S.V. De West Friezen hebben 2 punten achterstand op O.S.V., dat na tien wedstrijden nog steeds ongeslagen is. Dit record zou wel eens gebroken kunnen worden, want de technisch knappe West Frisia-ploeg is in eigen huis heel wat mans. En boven dien zullen de Enkhuizenaren zich graag willen revancheren voor de destijds in Oostzaan geleden nederlaag. Stormvogels kan zich nu wel als uitgeschakeld be schouwen en voor haar heeft de uitwedstrijd tegen X.O.G. weinig belang. T.O.G. haalde het meesterstukje uit om in IJmuiden van de Vogels te winnen en we durven de Kruislaanbewoners opnieuw als winnaars aan te wijzen. W.F.C., dat in deze afdeling de rij sluit, gaat proberen van de onderste plaats af te komen en geheel kansloos is Wormerveer in de uitwedstrijd tegen Velox niet. V.V.A., dat nog lang niet veilig staat, krijgt Watergraafsmeer op bezoek. De pas-gepromo veerden kunnen best een paar puntjes gebruiken, want een nederlaag maakt hun positie verre van rooskleurig. Hercules is uit de gevaarlijke zóne en de Utrechte naren schijnen dit jaar over een heel wat betere ploeg te beschikken. Tegen Z.F.C. in Zaandam werd enkele maanden geleden gelijk gespeeld en dit zelfde resultaat verwachten wij vandaag ook in het Utrechtse stadion. M. KOPPELAAR. Onze van ouds bekende keuken verzorgd zoals voorheen Warmoesstraat 123-129 (achter de Beurs) - tel. 45972-45977 Amsterdam-C.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1949 | | pagina 10