8 HET PARGDL ICieit Onze Westelijke tweede klassers. Vraagt BEEKMAN Modelslagerij 10 In West I heeft Elinkwijk een vrije dag en daar zullen de Utrechtenaren altijd wel bij varen, nu de nummers twee en drie, H.V.C. en D.W.V., elkaar op Birk- hoven ontmoeten. Beide clubs hebben elf punten en De Spartaan heeft ditzelfde aantal, zodat deze clubs onderling wel zullen uitmaken, wie de erepalm aan het einde van het seizoen mag dragen. De Nieuwendammers zullen ondervinden, dat met H.V.C. niet te spotten valt en het zal ons benieuwen, of ze er zonder kleerscheuren afkomen. De Spartaan moest in de wedstrijd tegen Zaandijk een zeer kostbaar punt afstaan, doch de roodbroeken misten hun goalgetter Meyer, die met het voornemen rondloopt voor Ajax te gaan spelen. Vandaag ontvangen de Spartanen op eigen terrein A.F.C., dat een zeer bescheiden rol speelt dit seizoen, ook al omdat Disselkoen en Sonnevelt niet meer in het eerste uitkomen. We kunnen de Wandelwegbewoners niet veel kans voorspellen, daar aan de Spaarndammerdijk. Rapiditas sluit de rij in dit district en de Weespenaren zullen wel een zwaar seizoen tegemoet gaan. Misschien dat de thuiswedstrijd tegen Vriendenschaar enige winst oplevert, doch dan zal de voorhoede productiever voor de dag moeten komen, want vier doelpunten in zeven wedstrijden is een schamel resultaat. Zaandijk en Alcmaria Victrix zijn met Rapiditas, de zwakke zusjes en de rode lantaarn zal aan één van deze drie clubs wel worden uitgereikt. Zaandijk, dat zich zo dapper weerde tegen De Spartaan, kan ook tegen het oude Alcmaria een puntje rijker worden. In de wedstrijd U.V.V.Volendam slaan we de kansen van de Utrechtenaren iets hoger aan. Wint de oude Stichtse club, dan is zij voorlopig uit het gedrang. In West II zal het V.V.A.-veld wel weer te klein zijn om alle kijklustigen toegang te verlenen, nu het nog steeds ongeslagen O.S.V. de club uit West een bezoek komt brengen. De Oostzaners beschikken over een sterke defensie, want in negen wedstrijden werden de Oostzaanse verdedigers slechts driemaal ge passeerd. We zien de O.S.V.-ers hun ongeslagen record handhaven. Watergraafs meer is in het Utrechtse stadion de gast van het oude Hercules, dat juist Zondag weer van zich liet horen door de derby tegen Velox te winnen. De club uit Oost is dus gewaarschuwd, want willen zij in de running blijven, dan dient deze lastige klip toch omzeild te worden. Z.F.C. zal in eigen huis wel de baas kunnen blijven over W.F.C., dat de rij sluit, maar ons inziens toch wel sterk genoeg is om zich in de tweede helft der competitie op te werken. Stormvogels is ook nog één van de kanspaarden, al bedraagt de achterstand vier punten. Kraak en z'n mannen zullen op het Velox-veld wel de nodige tegenstand ondervinden, daar Velox in het nauw zit en U weet het, dan maakt een kat rare sprongen. We zien de IJmuidenaren nog niet winnen. West Frisia is de grootste concurrent van de O.S.V.-ers en dat komt ons niet vreemd voor, aangezien de Enkhuizenaren over een degelijk elftal beschikken, hetgeen we trouwens al eerder gememoreerd hebben. Doch dat mag T.O.G. niet terugschrikken en de club uit de Kruislaan zal wel geladen naar ,,De Kop" trekken. We zouden met een gelijk spel al dubbel en dwars tevreden zijn. M. KOPPELAAR. H. C. FUNKE Zn. AMSTERDAM aevi gevulde koeken 1 Amsterdam Tel 33736 J. P. Heijestraat 105 telef. 87513 J. Evertsenstraat 131 telef. 83148 Wij leveren aan Hotels en Restaurants Vlugge bediening. Onze vleeswaren zijn uitsluitend van eigen fabrikaat Specialiteit in knakworst (wild) zonder bon

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1949 | | pagina 10