8 léés die knuit! fa. van der Zouw Op de tweede competitie-Zondag. Emaille Insignes Medailles Shirt-Emblemen enz. Hartveldseweg 41 - Diemen telefoon 58487 (Amsterdam) Vraagt BEEKMAN Alvorens een enkel woord te wijden aan de niet glorieuse inzet der voetbal competities wat Amsterdam betreft, mogen wij bij de verschijning van de vierde editie van dit gezamenlijke programma-blad van de Amsterdamse verenigingen Ajax, Blauw Wit, D.W.S., De Volewijckers, V.V.A., Watergraafsmeer en. Zeebur- gia, een enkel woord over deze uitgave schrijven. Drie keer is scheepsrecht, doch wanneer daarmee bedoeld zou zijn, dat drie maal voldoende is voor het vormen van een definitief oordeel, dan is dat van zelf sprekend niet juist. Om een balans op te maken, daarvoor is het nog te vroeg, wèl echter kunnen wij met vrijmoedigheid constateren, dat de inzet zéér gunstig is geweest, dat de uitgeefster en de clubs zéér tevreden zijn en dat ons ook van alle kanten spontane betuigingen van instemming bereikten. Hoe zeer het publiek deze programma's waardeert, wordt bovenal door de verkoop bewezen. Hoewel het bezoek in de voorafgaande drie weken nog geen hoogtepunten beleefde, is de omzet van dien aard geweest, dat elke twijfel, of de uitgave in de smaak is gevallen, opgeheven. Het staat vast, dat met deze reorganisatie de spijker op de kop geslagen is. Redactioneel zal nog naar verdere verbetering gestreefd worden, doch de tot dusverre gevolgde lijn blijft daarbij het richtsnoer. Wij verheugen er ons intussen over, dat onze opzet in eerste instantie zo goed is geslaagd. Minder geslaagd is de competitie-inzet, wat Amsterdam betreft, j.l. Zondag geweest. Van de 8 punten, die de eerste klassers konden behalen, hebben zij er slechts 2 veroverd. Daarvoor zorgden De Volewijckers en Zeeburgia, die respec tievelijk tegen E.D.O. in Haarlem (op zich zelf een keurige prestatie) en tegen de Haarlemse roodbroeken aan de Kruislaan gelijk speelden. Maar waar dus in een twee fronten-kamp met de Haarlemmers de eer werd gedeeld, de strijd tegen de Rotterdammers eveneens over twee fronten n.l. in het Olympisch Stadion Blauw-WitSparta en in Rotterdam NeptunusD.W.S., werd gedeci deerd (tezamen 38!) verloren. Wat de tweede klassers betreft, was de inzet j.l. Zondag in verhouding wel iets beter. We wensen ook hen heden veel succes en hopen, dat over de hele linie de resultaten getuigen mogen van de kracht van het Amsterdamse voetbal. J. HOVEN. H. C. FUNKE Zn. AMSTERDAM gevulde koeken Amsterdom Tel. 33736 Model slagerij P. Heijestraat 105 telef. 87513 Evertsenstraat 131 telef. 83 H8 Wij leveren aan Hotels en Restaurants Vlugge bediening. Onze vleeswaren zijn uitsluitend van eigen fabrikaat Specialiteit in knakworst (wild) zonder bon

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1949 | | pagina 3