Ajax Feijenoord Woensdagavond a.s. Amsterdam Oost Wageningen. Fischer 7 Van der Linden 2 Beumer 4 Korndorffer 8 Keizer 1 Van der Veen 5 Brockmann 9 Geerkink 3 Stoffelen 6 Drager 10 Draaier 11 Scheidsrechter H. Kareis V«n Linssen 12 Van Hoek 13 De Vroet 17 Van der Heiden 20 Van de Korput 14 Kroon 18 Visser 22 Vrauwdeunt 15 Oldenburg 21 Bens 16 Paauwe 19 strijd is, want het voordeel van eigen veld geldt hier nauwelijks. De Feijenoor- ders voelen zich hier altijd uitstekend thuis en zij hebben zich dan ook vast voorgenomen revanche te nemen. Dat belooft een boeiende en spannende partij te worden, die onder de goede leiding van den heer Kareis die thans wel als de meest op den voorgrond tredende Amsterdamsche scheidsrechter te beschouwen is een treffende demonstratie van onze mooie sport zal worden. J. H. Door de ongunstige weersomstandigheden is de wedstrijd Amsterdam-Oost—Wage- ningen, die op 28 Juli had zullen plaats vinden, uitgesteld. Deze ontmoeting vindt nu aanstaanden Woensdagavond in het stadion van Ajax plaats. Aanvang half acht. Wageningen komt uit met een versterkt elftal van de bekende eerste klasse club uit Wageningen. Het wordt het Wageningsch elftal, dat wel nagenoeg geheel uit spelers van Wageningen zal bestaan. In elk geval een prima ploeg, daar kan men van op aan. Amsterdam-Oost wordt een tweede klasse combinatie, een ploeg samengesteld uit de sterkste spelers van T.O.G. de ongeslagen zomerkampioene tweede klasse van Amsterdam, die o.a. ook A.F.C. klopte! Zeeburgia en Watergraafsmeer, een elftal dat zeker goed partij zal geven. De beteekenis van dezen wedstrijd schuilt niet alleen in het feit dat men hier een mooien open wedstrijd te zien zal krijgen. Met dit treffen wordt ook een liefdadig doel nagestreefd. Men weet dat Amsterdam-Oost zich het lot van Wage ningen heeft aangetrokken. En in het kader van de werkelijk grootsch opgezette hulpactie van Oud-Watergraafsmeer, vindt deze match nu plaats ten bate van Wageningen. Het valt zeer toe te juichen dat de voetbalsport op deze wijze ook aan de groote hulpactie mee werkt. Zoo gaat Ajax 12 Augustus naar Arnhem om ten bate van de Arnhemsche slachtoffers een wedstrijd te spelen tegen het Arnhemsch elftal. Moge Woensdagavond een zeer talrijk publiek in het Ajax-stadion aanwezig zijn! PROGRAMMA AJAX-STADION. 5 Augustus: AjaxFeijenoord 8 Augustus: Amsterdam-OostWageningen 19 Augustus: Gymnastiek-uitvoering D.O.C. 26 Augustus: AjaxHeerenveen. Drukkerij „Grafica", Elandsgracht 37, Amsterdam-C

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1945 | | pagina 2