Ajax I 22 I Willem II Keizer 1 Potharst 2 Klein 3 Waldeck 4 Van der Veen 5 Stoffelen 6 Fischer 7 Korndorffer 8 Brockmann 9 Ackerman 10 Drager 11 Scheidsrechter E. H. Crabbendam 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Bij het afdrukken van dit programma ontbreekt ons helaas nog de opstelling van het elftal van Willem II, dat nu vóór den aanvang bekend zal worden gemaakt. op zware wedstrijden ingesteld dan Ajax. Zij hebben gedurende den winter (dien we hier „sportloos" en véél ontberende moesten doorworstelen!) tal van wedstrijden gespeeld en daarbij vele successen geboekt. Zij zijn beter ge traind en hun physieke conditie is vermoedelijk ook wel iets beter. Want al gaan we nu weer hard vooruit, al mogen we stellig niet mopperen, geheel en al te boven zijn we den afschuwelijken winter van 1944/45 nog niet. Maar het feit, dat er eerst weer sinds midden Mei gespeeld wordt, heeft in de gelederen van Ajax veel honger naar den bal en ook veel verjongde team spirit gebracht. Wij zijn er dan ook van overtuigd dat Ajax in dezen kamp flink partij zal geven, zoodat we een spannenden en aantrekkelijken wedstrijd verwachten. J. H. PINGEL NIET Pingel niet, pingel niet, Koning Voetbal die gebiedt, Al zijn Ajax-onderdanen, Met dat pinglen is 't gedaan-en, Als je voort blijft gaan met drijven, Moet je honderd regels schrijven. Samenspel samenspel, Kort of lang, maar altijd snel, Kan mijn oogen méér bekooren, En bevordert méér het scoren, Dan die lamme pingel-sport, Waar je draaierig van wordt. Hoor hem puffen, blazen, hijgen, Oef'k zal straks dien bal wel krijgen, 'k Heb er nét zoo zes gevoerd, Hé, mijn keel lijkt afgesnoerd, Ja ik kom al, en kijkt boos, Voilade pingel-virtuoos. Pingel niet, pingel niet, Koning voetbal die gebiedt, Al zijn .Ajax-onderdanen, Met dat pinglen is 't gedaan-en, Als je voort blijft gaan met drijven, Moet je niet in „Ajax" blijven. TRIC-TRAC.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1945 | | pagina 2