Ajax Vrouwen vs Bayern München Ajax Vrouwen Moedig en met open vizier trok Ajax Vrouwen in het kader van de UEFA Champions League ten strijde tegen FC Bayern München. Zoals verwacht en gevreesd was de Duitse kampioensploeg met twee zeges een maatje te groot. Ajax Vrouwen speelde op 10 en 16 december 2020 tegen Bayern München in de zestiende finale van de UEFA Women's Champions League. Ajax - Bayern München In aanloop naar de eerste belang rijke thuiswedstrijd trainde Ajax Vrouwen ter voorbereiding op maandagochtend, dinsdagochtend en woensdagochtend op sport complex de Toekomst, op don derdag volgde de ontmoeting met het sterke Bayern. Ajax wist de Duitse tegenstander in de eerste 45 minuten op 0-0 te houden, maar in de 57ste minuut kwam Bayern München dan toch op voorsprong: Lea Schüller trof doel via verdediger Kay-Lee de Sanders die daarom het (eigen) doelpunt op haar naam kreeg. Daarna verdubbelde Sydney Lohmann de marge voor dat Jonna van de Velde namens Ajax met een fraai schot tot scoren kwam. Simone Laudehr bepaalde de eindstand op 1-3. aan de confrontatie over want al met al werd in beide wedstrijden verdienstelijk partij geboden. Tamara Schellekens Bayern München - Ajax Op 16 december volgde de return waarin de Duitsers opnieuw te sterk bleken. Deze keer werd het 3-0 voor Bayern en de dubbelslag betekende het einde van Ajax' Champions League-toernooi, Bayern plaatste zich voor de achtste finales. Ondanks de ruime nederlagen hield de ploeg van Danny Schen kel een redelijk tot goed gevoel 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2021 | | pagina 6