De stilgelegde competitie Jong Ajax f De wankele serie wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie van Jong Ajax kreeg een zuur vervolg in Volendam waar de in goede vorm verkerende FC Volendam met 4-0 te sterk bleek. Daarna viel vanwege corona het doek over de competitie. Bij het schrijven van dit overzicht van Jong Ajax is het nog steeds niet bekend of en hoe de Keuken Kampioen Divisie zal worden uitgespeeld. De gevolgen van het coronavirus houden iedereen in onzekerheid. Tot aan het moment dat alle competities werden stilgelegd, speelde Jong Ajax nog een aantal wedstrijden. Na de blamerende nederlaag van 7-2 bij Jong FC Utrecht, bracht de thuiswed strijd tegen NAC Breda geen werkelijk beter resultaat want ook nu werd er met ruime cijfers verloren. Na een 2-0 voorsprong werd de zege nog uit handen gegeven en eindigde het duel in 4-2 voor de Bredase gasten. Pikant detail was dat Jordan van der Gaag, zoon van trainer van Jong Ajax- trainer Mitchell van der Gaag, één van de Bredase doelpunten makers was. In Helmond werd enigszins gelukkig van Helmond Sport gewonnen. Sontje Hansen en Alex Méndez tekenden voor de Amsterdamse treffers. Thuis tegen Telstar werd opnieuw een 2-0 voorsprong uit handen gege ven. Gelukkig bleef de schade beperkt tot een 2-2 gelijkspel. De voorlopig laatste wedstrijd van dit seizoen resulteerde in een 4-0 nederlaag bij FC Volendam. Na deze wedstrijd volgden al snel de strenge overheidsmaat regelen: alle competities werden stilgelegd en collectief trainen werd afgeraden en ontmoedigd. Enfin, het zal niemand zijn ont gaan. Hierdoor zijn er voorlopig geen teamtrainingen van Mitchell van der Gaag en zijn mannen, de grote vraag is (op moment van schrijven) nog of de competitie dit seizoen nog voortgang zal vinden. Hoe dan ook, Jong Ajax bezet de vierde plaats. Het stop pen is sportief een hard gelag, maar gezondheid gaat altijd voor. Yuri van Eijden I

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2020 | | pagina 4