Ajax 1 Ajax 2 Ajax 3 Ajax 4 Ajax 5 Zaterdag-seniorenvoetbal Bij het schrijven van dit stukje moeten wij helaas concluderen dat wij met elkaar in een totaal andere wereld terecht zijn gekomen. Het coronavirus heeft de boel totaal op zijn kop gezet, onze laatste com petitiewedstrijd dateert van 7 maart 2020. De KNVB heeft uiteinde lijk besloten dat de competitie ook niet meer hervat zal worden. Om u toch even bij te praten, hierbij de resultaten van Ajax Zater dag I in de afgelopen weken. 14 Ajax Zaterdag 1 - Harkemase Boys, tsja, dan heb je het over een regelrechte topper. Helaas leverde het duel tegen de Friezen geen positief resultaat op want Harkemase Boys vertrok met een 2-0 zege uit Amsterdam. Na het gelijke spel in de thuiswedstrijd tegen Goes (1-1) speelden wij op 15 februari 2020 uit tegen het sterke Barendrecht dat de zevende positie op de ranglijst bezet, te laag voor dit prima voetballende elftal. De week daarna was een vrij weekend. Op 29 februari werd de thuis wedstrijd tegen het hooggeplaatste Harkemase Boys kansloos met 2-0 verloren. Kansloos omdat Ajax een totale offday had. Tegen Ter Leede op 7 maart kwam Ajax in Sassenheim veel beter voor de dag. In een spannend, enerverend duel trok Ajax uiteindelijk aan het lang ste eind (1-0 winst). Na dit alles stonden wij op een verdienstelijke achtste positie met 31 punten uit 22 wedstrijden. De staf van Ajax Zaterdag 1 wenst alle clubgenoten veel sterkte toe in deze dagen en blijf gezond! Dick Goossens Na de bekerwinst via strafschop pen (4-2) op Roda'46 speelde Zaterdag 2 voor de competitie tegen WV-HEDW 2. De stadsge noot werd met 2-1 verslagen. Helaas kwam vervolgens een abrupt einde aan het voetbalsei zoen, u weet waarom. Ajax had op dat moment nog volop kans op het behalen van het kampi oenschap en de bekerfinale. De doelstelling om spelers naar Ajax Zaterdag 1 te brengen is bereikt. Drie spelers maken de overstap. Vijf spelers gaan daarentegen de club verlaten. Inmiddels zijn de trainers begonnen met het samenstellen van de nieuwe selecties. Uit ruim tachtig aan meldingen worden de nieuwe spelers geselecteerd. Andre Stuijf Ajax Zaterdag 3 moest op bezoek bij het altijd gastvrije Monnicken- dam 2 en met 'altijd gastvrije' bedoel ik vooral de ontvangst voor de begeleiding, want in het veld denken zij er terecht anders over. Zo ook nu. Met heel veel ijver en geregeld prima spel wisten wij de drie pun ten mee naar huis te nemen. Dat dit ook het laatste wapenfeit van het gehele amateurvoetbal van dit seizoen zou worden, kon den wij niet vermoeden en daarom rest mij aan het eind van dit 'verslag' de wens uit te spre ken dat de bal weer mag gaan rol len en wij elkander weer allemaal tegenkomen gezond en wel. Aldus een bezorgde elftalleider; Dolf van Zoest Op 7 maart speelde ons team de uitwedstrijd tegen VVGA. Later bleek dat ook ons laatste duel. VVGA was voor velen van ons bekend terrein daar wij in de jeugd vaak op dit terrein voetbal den. Naar oude traditie was het ook nu weer een lastige wed strijd. Vanaf minuut één was goed zichtbaar dat wij als aanvallende ploeg op het slechte veld in het nadeel waren. Toch wisten wij vele kansen te creëren. Uit een spaarzame aanval kwam VVGA op voorsprong. In de tweede helft voerden wij de druk op en vijftien minuten voor tijd was het raak toen Danny de Jong uit een mooie aanval de I-I maakte. Jammer, maar in de laatste minu ten konden wij het verschil niet meer maken. Henk Schulz Het is 5 april als ik dit stukje schrijf en de competitie alweer drie weken stilligt. De laatste wed strijd die wij speelden was uit tegen Sparta en leverde een 3-2 nederlaag op. Inmiddels is beslist dat het seizoen is afgelopen en wij alsnog door 'onze' competitielei der als kampioen zijn beoordeeld. Wij voelen ons echter niet echt kampioen, we zijn van mening dat het seizoen 20I9-2020 geen kam pioen verdient. Deze uitgesproken houding heeft veel complimenten opgeleverd van diverse clubs uit onze competitie en dat is mooi om te lezen. Wel of geen kam pioen is totaal onbelangrijk. Wij hopen dat we eind augustus/begin september weer lekker kunnen trainen en wedstrijden kunnen/ mogen spelen en wensen iedereen veel gezondheid. Chris van Eck

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2020 | | pagina 14