Trainingskamp Valencia viel in het water Ajax Vrouwen ruimte overstroomd! De weers omstandigheden waren dermate dat een training op het voetbal veld (nog) niet mogelijk was. Het was afwachten of het die middag ging lukken. In de ochtend vond een teammeeting over tactiek plaats. Erbarmelijke weersomstandigheden tijdens het trainingskamp in Valencia zorgden ervoor dat de Ajax Vrouwenteams vaker binnen dan buiten trainden. De tegenvaller woog niet op tegen de voortreffelijke sfeer, waardoor het trainingskamp toch zeer geslaagd was. Dag 3 Op dinsdag was zelfs de fitness- Dag 4 Na het ontbijt trainde de selectie Tamara Schellekens Update nieuws De Bekerwedstrijd Be Quick werd verplaatst naar 31 januari 2020. In Zwolle werd de uitslag 1-3 door doelpunten van Iina Salmi, Desiree van Lunteren en Ellen Janssen. De kwartfinale wordt gespeeld op zaterdag 14 maart om 17.00 uur tegen PEC Zwolle op de Toekomst. CompetitieVrijdag 14 februari hervatte Ajax Vrouwen de com petitie tegen ADO Den Haag. In de 93ste minuut maakte Marjo- lijn van den Bighelaar het win nende doelpunt: 1-0. Ajax Vrou wen bezet een derde plaats in de competitie. De competitiewed strijd tegen FC Twente werd afgelast vanwege de storm. Liza van der Most komt voorlo pig niet in actie voor Ajax Vrou wen. De verdediger heeft in de gewonnen thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag een knieblessure opgelopen.Verder onderzoek moet uitwijzen hoe lang Van der Most precies uit de roulatie zal zijn, maar dit seizoen komt ze niet meer in actie. Van der Most is sinds de oprichting in 2012 speelster van Ajax Vrouwen. Ze heeft sinds maart 2019 het record voor meeste wedstrijden in Amsterdamse dienst achter haar naam. Talentendag Woensdag 19 febru ari 2020 vond de Talentendag plaats voor meisjes geboren van 2007 tot en met 2010. Vanaf dinsdagmiddag vonden de trainingen buiten plaats. De vel den lagen er goed bij, alleen de weg ernaartoe was moeilijk begaanbaar. De speelsters moesten bij elkaar op de rug om het trainingsveld te bereiken. Van 19 tot en met 24 januari ging Ajax Vrouwen op trainingskamp in Valen cia. Er was sprake van een storm tijdens de vlucht vanuit Amsterdam waar door het niet zeker was of Ajax Vrouwen zou landen op de luchthaven van Valencia of Madrid. Geluk kig werd het Valencia waar het team aan de kust ver bleef in het schitterende hotel Oliva Novat. Die week was er volop noodweer: storm en regen. Ajax Vrouwen mocht niet zomaar het hotel uit en ver maakte zich de eerste dag met binnenactiviteiten: trainen in de gym voorafgaand aan het diner. Dag 2 Doordat het door de weersom standigheden te gevaarlijk was om buiten te trainen, kwam de training van die middag te ver vallen. In de ochtend was er tijd voor krachttraining. buiten en de middagtrai ning eindigde met een potje 'Team Jong' tegen 'Team Oud'. De young sters tikten als eerste de tien aan: 10-9. In de avond werd het havenstadje Denia bezocht en dineerde het team en begeleiding in een restau rant met een heerlijk Spaans diner: tapas, paella en... sangria. Dag 5 's Ochtends' vond de laatste trai ning plaats en 's middags genoten de dames in Valencia van een vrije middag. 's Avonds vermaakten ze zich met spelletjes in de lounge en vierden ze de verjaardag van assistent-trainer Edwin. Dag 6 Ajax Vrouwen landde in het begin van de middag in Amsterdam. De sfeer was die week goed en de basis voor de tweede seizoens helft werd gelegd.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2020 | | pagina 12