Ajax Gala 2019 groot succes! w wor mmu. Ajax Foundation 13 In december vond in de in een sfeervol jasje gestoken Johan Cruijff ArenA voor de vierde keer het Ajax Gala plaats. De avond leverde voor de Ajax Foundation een geweldige opbrengst van 547.570 euro op. Dt komt mede ten goede aan projecten voor kinderen in Nederland en Zuid Afrika. lekker eten kregen de gasten een schitterend programma voorge schoteld. Ambassadeurs John Heitinga, Erik ten Hag, Aron Winter, Richard Witschge en Jari Litmanen gaven acte de présence en vergezelden de gasten aan hun tafels. De spelers van het eerste elftal dienden de culinaire maaltijden op, bereid door Dennis Huwaë van restaurant Daalder, en tussen de maaltijden door werden de Het grote Gala van de Ajax Foundation stond afgelopen maand voor de vierde keer op het programma. Niet zoals de voorgaande keren in het voor jaar, maar dus net voor de winterse feestdagen. Het uitstel betekende zeker geen afstel, want deze editie werd een gigan tisch bedrag opgehaald voor de Ajax Foundation. De opbrengst voor de Foundation was met €547.570 overweldigend. Eigenlijk zou het Gala in april worden gehouden, maar vanwege het suc cesvolle Europese sei zoen zag de organisatie zich toen genoodzaakt het Gala uit te stellen. Want zonder spelers geen groots Gala. Het thema was dit jaar 'The Art of Football'en de Amsterdam Zaal in het stadion was omgeto verd tot een waar Ajax Museum met prachtige kunstwerken aan de muur. Ook onder de veilingitems waren kunststukjes. Zo was er een schilderij gemaakt door Nico Tagliafico die naast talent voor voetbal ook een groot tekentalent heeft. De F- side bood een graffitti vierluik aan en deze items leverden prachtige bedragen op. Natasja Froger en Ronald de Boer presenteerden deze avond, die uitmondde in een sfeervol en feestelijk evenement in de Johan Cruijff ArenA. Met zang, dans en waar jongeren aan de hand van de normen en waarden van Ajax een lesprogramma aangeboden krijgen. Monique Janse gasten getrak teerd op dave rende optredens van onder ande ren Lange Frans en Romy Mon- teiro. Na afloop gingen de heu pen helemaal los tijdens de afterparty. De opbrengst van dit Gala wordt gebruikt voor de Life Skills Clinics en Fair Play workshop

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2020 | | pagina 13