De bal rolt weer Verenigingsleven Binnen de zaterdagafdeling deed een nieuw fenomeen zijn intrede: de Ajax Stars Photo Shoot Night. Alle teams en spelers individueel werden gefotografeerd waarna via een drone een foto van de complete groep amateurvoetballers werd gemaakt. ^5" -If" Rob van Vliet, fotograaf, neemt lijst door. Ieder seizoen kennen we de nodige mutaties in de selecties van Ajax Zaterdag 1, 2 en 3. Voor de nieuwe lichting is het altijd weer zoeken en wennen. Om het integratieproces te bevorderen is een nieuw evenement bedacht rondom het fotomoment voor alle amateurteams. De avond kreeg de titel 'Ajax STARS Photo Shoot Night 2019'. De selecties kwamen in wedstrijdtenue over 'paparazzi' veld 1 oplopen voor het maken van de groepsfoto en individuele pasfoto's. Onderwijl klonk via de speakers de Muziek TOP 5 die ieder team had samen gesteld. Nadat alle teams klaar waren, werd met behulp van een drone een groepsfoto gemaakt met daarop alle spe lers van de vijf amateurelftal len en de staf. In het restaurant werd de avond voortgezet. Onze voorzitter opende met een kort statement officieel het voetbal seizoen 2019-2020. De bal rolt weer en we zijn benieuwd of de voorbereidingen zich uitbetalen in klinkende prestaties. Jan Buskermolen De voorbereidingen op het nieuwe voetbalseizoen zitten erop. Alle teams zijn weer gestart met hun competities. De één eerder dan de ander. En dus zitten we weer in ons gebruike lijke ritme. In het verleden waren er vaak perikelen rondom de uitgifte van trainingskleding en voetbal schoenen. Daar was dit keer geen sprake van, alles was door de betrokkenen perfect voor bereid. De facilitaire dienst ver dient een pluim voor organisatie en uitvoering. Alom klinken ook complimenten over de kwaliteit van kleding en het design, ieder een draagt de kleding met trots. In de voorbije periode is door het Grasteam ook hard gewerkt om de vel den van de Toekomst weer in perfecte staat te bren gen. Trainen onder zulke omstandigheden is een genot. In de zomer is veel energie gestoken in de infrastructuur rondom de velden 7 en 8, aan over zijde van het hoofdgebouw. Daarnaast is de strook naast veld 10 nu volledig en ingericht voor diverse voetbalvarianten.Wie de Toekomst bezoekt, heeft vast de diverse containers zien staan rondom het hoofdgebouw. Er is een chronisch gebrek aan ruimte en dan biedt deze huisvesting tijdelijk uitkomst. De geplaatste containers zijn bedoeld als slaapplekken voor de spelers van Ajax 1 op trainingsdagen. 15

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2019 | | pagina 15