Kampioenen van de Toekomst Ajax Jeugd O13-2 Vóór het kampioenschap van Nederland pakte Ajax OI9 eerder al de KNVB Beker en voegde zo een nieuwe parel aan de kroon toe. In Groningen werd FC Groningen O19 met 3-1 verslagen. Ajax O9 had op 22 mei tegen de leeftijdgenoten van FC Utrecht aan een gelijkspel genoeg om kampioen te worden. Op het Utrechtse sportcomplex Zoudenbalch werd het 35-7 in het voordeel van de jonge Ook afgelopen seizoen viel er genoeg te vieren op sportcomplex de Toekomst, de kraamkamer van Ajax. Een overzicht van alle kam pioenen van de jeugdoplei ding, bij de jongens maar ook bij de meisjes. De toon werd op 13 april gezet door Ajax O10. De Ajacieden uit dit team ver sloegen PSV O10 en kroon den zich daardoor tot de eer ste kampioen van 2018-2019 in de jeugdopleiding. Eind april volgde een heuse kam pioensprimeur voor het vrou wenvoetbal. Het Ajax Vrou wen Talententeam versloeg in Zeist het KNVB Talenten team Zuid in de finale van de play-offs om de landstitel. Na een 2-2 eindstand werd de kampioenswedstrijd beslist na penalty's. Doelvrouw Aukje van Seijst stopte twee straf schoppen en had daarmee een royaal aandeel in de titel. Het Ajax Talententeam werd in de zomer van 2018 opgericht en nam direct deel aan de eerste beloftencompetitie voor vrou wen. Begin mei sloot Ajax OII het seizoen op waardige wijze af. De kampioenswedstrijd tegen AZ O11 werd met maar liefst 22-1 gewonnen. De vele (mooie) doelpunten in de twin games wedstrijd waren een extra reden om het feestje groots te vieren. Ajax O13-2 verzekerde zich in een uitwedstrijd tegen Hollandia al van de titel, maar alle festivitei ten werden een weekje uitge steld. De Ajacieden klopten ver volgens op de Toekomst Roda '46 (4-1) en vierden na afloop een verdiend en mooi kampi oensfeestje. Amsterdammers. Het daarmee veiligstellen van die titel was reden voor een groot feest. Op zaterdag I juni schaarden ook de Ajacieden van Onder I9 zich bij de kampioenen in de jeugdopleiding. In een recht streeks duel om de titel met concurrent Feyenoord wonnen de Ajacieden op de Toekomst 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2019 | | pagina 6