Eindstand De Future Cup-finale was een reprise van de eerste wedstrijd van het toernooi: Ajax - Juventus. Ditmaal trok Ajax OI7 aan het kortste eind, Juventus won met 2-1. Anderlecht-speler Anouar AiXEl Hadj werd zowel Beste Speler als Topscorer van het toernooi. 1. Juventus 2. Ajax 3. Anderlecht 4. Atlético de Madrid 5. Boca Juniors 6. Tottenham Hotspur 7. Sagan Tosu 8. Paris Saint-Germain De halve finale mocht het etiket 'Klassieker' dragen: Ajax- Anderlecht. Twee teams die elkaar in de voorbije toer nooien regelmatig op het veld tegenkwamen. Goals van Neraysho Kasanwirjo en, daar is-ie weer, Ünüvar zorgden voor de 2-0 overwinning en het bereiken van de finale. Opnieuw tegen Juventus, in de eindstrijd. De Italianen had den de finale bereikt door in de halve eindstrijd na 0-0 de penaltyserie tegen Atlético de Madrid winnend af te sluiten. Herhaling van het succes op de eerste speeldag was voor Ajax niet weggelegd. De in de eerste helft opgelopen 2-0 achterstand (goals van Ervin Omic en Cosimo Da Gracia) kon kleiner, maar niet ongedaan gemaakt worden. De benutte penalty van Kasanwirjo was te weinig. Daarmee kroonde Juventus zich tot winnaar van het 10e ABN AMRO Future Cup-toernooi. David Endt Calvin Raatsie Harm Dieker Solomon Bonnah Neraysho Kasanwirjo Devyne Rensch Nuri Emre Aksit Anass Salah-Eddine Julius Dirksen Naci Ünüvar Max de Waal Ian Beelen Youri Regeer Donny Warmerdam Dillon Hoogewerf Sontje Hansen Jaymillio Pinas Joshua Pynadath Raphaël Sarfo 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2019 | | pagina 9