Een geslaagd verjaardagsfeestje Verenigingsleven 15 Is er op de club een feestje te vieren? Dan zijn de Ajacieden er graag bij. Een uitstekende reden voor een party was de gelegenheid van de 119e verjaardag van de club. Die werd uitbundig en met veel attracties gevierd in de ruimte van het Supportershome. Na de eeuwwisseling werd ter gelegenheid van de verjaardag van de vereniging jaarlijks een groot knalfeest georganiseerd. Daar kwam op enig moment de klad in omdat onze financiële situatie minder rooskleurig werd. Vanaf 2012 kon de verjaardag weer worden gevierd, maar wel met de restrictie om dat minder uitbundig te doen. Daar vanuit ontstond het concept om een brunch of high tea te organiseren in het weekend rondom de oprichtingsdatum.Toevallig of niet, maar Ajax I wordt in een dergelijk weekend altijd getrak teerd op een uitwedstrijd. Zo kon de brunch of high tea altijd worden gekoppeld aan live kij ken van de wedstrijd op de schermen in het restaurant op de Toekomst. Na zeven jaar brunchen was de houdbaarheidsdatum van het concept verstreken en werd het tijd om een nieuw verjaardags concept te ontwikkelen. Hoe je het wendt of keert, een ver jaardag vier je met een feest. Conceptmatig was het idee een feest voor en door de leden van de vereniging, op een verras sende locatie. Ons oog viel op het nieuwe Ajax Supportershome dat in januari werd geopend. Een prachtige plek voorzien van alle gemakken.Via Melle Sitters, manager de Toekomst, werd contact gelegd met Marcel van Gerven en Henk Voors, de heren die het home runnen. Zij waren direct enthousiast en hebben op waren. Een mooie mix van jong en oud, met een groot aantal ouders van jeugdspelers.Voor- heen werd voor hen een ouder feestavond georganiseerd, maar ook dat concept had z'n beste tijd gehad. Bij navraag onder ouders bleek dat hun voorkeur uitging naar een leuke avond waarop ze veel Ajacieden zouden ontmoeten. Een uitnodiging voor onze verjaardag vormde daarom een prachtige uitkomst. Het mooie aan deze verjaardag was toch wel het feit dat de ver eniging, NV en supporters een drachtig hebben samengewerkt. De ontvangst in het home, alle NV-personeelsleden die bar dienst hebben gedraaid en de leden die optraden, hebben bijge dragen aan het welslagen van de 119e verjaardag van de mooiste club van Nederland. Daarnaast zorgden de stewards ervoor dat alles veilig en ordentelijk is ver lopen. Complimenten voor al deze mensen. Jan Buskermolen alle fronten meegewerkt om van de verjaardag een mooie happening te maken. Verrassend was de mededeling van Melle Sitters dat personeels leden van de NV bardienst wil den draaien. Enerzijds om een bijdrage te leveren aan het feest gedruis en anderzijds om het personeel van horeca de Toe komst in de gelegenheid te stel len om de verjaardag als gast te vieren. Voor de programmering van de avond is gekeken naar welke leden ook over andere talenten beschikten dan voetbaltalent. Zo kwamen we uit bij Joop Leeuwen- daal (teammanager), Henk Schulz (Ajax Veteranen) en Marcel Ravesteijn (Ajax Veteranen). Daar naast wisten we dat de dochter van lid en oud-voetballer Max Vischschoonmaker doende is haar carrière als artieste gestalte te geven. Zij vormden de basis. Daarom heen verzorgden DJ's het rand- gebeuren met o.a. de Ajax Muziek Bingo. Het werd een supergezellige avond waar meer dan vijfhon derd Ajacieden aanwezig

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2019 | | pagina 15