Ajax Vrouwen herpakt zich in competitie Ajax Vrouwen Ajax Vrouwen presteerde in de eerste seizoenshelft ronduit wisselvallig. 'Uit' kon niet gewonnen worden. Thuis ging het vlotter, zoals tegen Heerenveen (beeld boven) waarvan met 3-0 gewonnen werd. Het aan het begin van dit seizoen sterk veranderde team gaat het ongetwijfeld beter doen in de tweede seizoenshelft. Tijdens het Sportgala van Amster dam op 17 december jongstleden werd Ajax Vrouwen voor de tweede keer op rij Sportploeg van Amsterdam. Trainer Benno Nihom werd coach van het Jaar van Amsterdam. Ajax Vrouwen won in het voorjaar van 2018 zowel de landstitel als de beker. Bovendien dwong Ajax Vrouwen kwalificatie voor de Champions League af en overleefde daarin een ronde. Een fraaie prestatie van de Ajax Vrouwen en trai ner Benno Nihom. Ajax Vrouwen herpakt zich in competitie Het laatste duel voor de winterstop won Ajax Vrouwen in Barendrecht met ruime cijfers met 6-0 van Excelsior. Eshly Bakker nam de helft van de productie voor haar reke ning. Het was de derde wed strijd in acht dagen en het team snakte merkbaar naar de winterstop. Ook tegen SC Heerenveen was er met een 3-0 overwinning een posi tieve score. In de 200ste wedstrijd van Ajax Vrouwen, tegen VV Alkmaar in de Kaasstad, ging het in blessu retijd mis: van 2-0 voor naar 2-2. Ajax won deze competitie nog geen uitwedstrijd. Tegen ADO Den Haag maakte Kika van Es na een slimme vrije trap van Lisa Doorn 1-0. De wedstrijd tegen FC Twente werd nipt met 1-0 verloren. Ajax Vrouwen bezet de vierde plaats in de competitie en die 6 geeft recht op deelname aan de kampioenspoule. Suzanne Bakker trainer Ajax Vrouwen Talententeam Suzanne Bakker is sinds dit sei zoen trainer bij Ajax Vrouwen Talententeam. Voorheen was ze assistent-trainer bij Excelsior Barendrecht en daarvoor drie jaar hoofdtrainer van Wartburgia in Amsterdam. Tevens vervult Suzanne parttime de functie van combinatiefunctionaris bij Rot terdam Sportsupport waarbij ze zich al jaren inzet voor het bevorderen van meisjesvoetbal in grote steden. 'Mijn droom kwam uit om bij Ajax aan de slag te gaan als trai ner van het Talententeam. Alles is Oude bekende als fysiotherapeut Oud-Ajax-speelster Marlous Pieëte keerde in de zomer terug bij Ajax en is samen met het bestaande medische team van het eerste vrouwenelftal de fysiotherapie bij Ajax Vrouwen Talententeam. Tussen 2014 en 2017 speelde Marlous Pieëte 64 wedstrijden voor Ajax, en scoorde ze achttien keer. Sinds vijf jaar is Marlous Pieëte afgestu deerd fysiotherapeut, waardoor ze nu een andere rol bij haar oude club kan vervullen. Tamara Schellekens goed geregeld bij Ajax. We trainer hard om de talenten zich te laten ontwikkelen. Mijn doel is om de talenten zich goed te laten ontwikkelen om de stap naar het eerste elftal kunnen maken.'

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2019 | | pagina 6