De vele invalshoeken van het verenigingsleven Verenigingsleven Muzikale omlijsting De 118e verjaardag van ons aller Ajax werd op passende en dus gezellige wijze gevierd op de Toekomst. Hans Bijvank werd door voorzitter Hennie Henrichs verrast met het ere-lidmaatschap van de club. Scouts Jaap Roest en Jan van der Lee ontvingen de Wim Schoevaart Erepenning. Het seizoen begint al aardig op z'n einde te lopen, dus richten we de blik met een schuin oog alweer richting het nieuwe sei zoen. Inmiddels is besloten om de contributie alleen te verhogen met de inflatiecorrectie. Die ligt ergens tussen de I en 2%. En dus gaat de contributie met een paar euro omhoog, een bescheiden prijsverhoging derhalve. Via de mail en per post is al aan gegeven dat de contributie voor het komende seizoen binnenkort kan worden voldaan. Alle leden ontvangen een nieuwe seizoen kaart. Voor het eerst is een spe ciaal en bijzonder ontwerp ver vaardigd voor de leden. Tevens was er voor liefhebbers onder de leden de mogelijkheid om deel te nemen aan een ontwerp wedstrijd voor de seizoenkaart in de rest van stadion. We zijn benieuwd naar het winnende ontwerp. Ouderfeestavond In de voorbije periode vonden wat evenementen betreft weer enkele traditionals plaats. Eerst was daar de ouderfeest avond in het restaurant van de Toekomst. Ieder jaar is er een moment waarop de ouders van jeugdspelers in het zonnetje worden gezet middels een feest avond. Het uitnodigen van de ouders wordt persoonlijk gedaan door de trainers en teammana gers. Het werd een geanimeerde avond met een centrale rol voor de DJ. Hij zorgde voor de juiste muziek die de aanwezigen ver leidde om de dansvloer op te gaan. Daar tussendoor was er 15 een optreden van Bart Brand jes. Als gimmick had de organi satie bedacht om een sjoelbak competitie te organiseren. Naarmate de avond vorderde, werd de interesse om te sjoe len in competitieverband steeds groter. De winnaars van de avond gingen met een prachtige minisjoelbak naar huis. Verjaardag Eens in de zoveel tijd is de timing perfect. Zo ook dit jaar. 18 maart 2018 viel op een zondag en ons eerste elftal speelde uit tegen Sparta Rotterdam. Een prachtige gelegenheid om een brunch voor de leden te organiseren, in combinatie met het via de schermen live volgen van de wedstrijd. Ver dere onderdelen van het programma waren de voor beschouwing op de wedstrijd door Heini Otto en de toe spraak van voorzitter Hennie Henrichs. Erelid Hans Bijvank Ook dit keer had de voorzit ter enkele verrassingen. Zo werd Hans Bijvank benoemd tot 'Erelid'. Vervolgens werden de scouts Jaap Roest en Jan van der Lee voor al hun verdiensten beloond met de Wim Schoevaart Erepenning. Helaas ontbrak Jan van der Lee wegens ziekte. Na de uitreiking van de erepenning werd Jaap Roest uitgenodigd om de speciale wand te onthullen, met daarop de namen van hen die tot nu toe de Wim Schoe- vaart Erepenning mochten ont- Het leek ons een aardige gedachte om rondom de thuis- wedstrijd tegen Heracles de leden te verwennen met Amster damse muziek. En wie anders dan onze eigen Joop Leeuwendaal viel de eer ten deel om zowel voor als na de wedstrijd een optreden in de Belgradozaal te verzorgen. Het werd een gezellig samenzijn waar de aanwezigen van hebben genoten.Voor herha ling vatbaar. Jan Buskermolen vangen. Wanneer je bij de ingang de trap naar het restaurant omhoog loopt, kijk dan vooral even naar rechts en je ziet de speciale plek voor de Wim Schoevaart Erepenning. Een prachtige plek en mooi eerbe toon.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2018 | | pagina 15