9 Het zogenoemde HIPPS-systeem (Honderd procent geven, Initiatief nemen, Positief zijn, Plezier hebben en Samenwerken) werd vorig seizoen uitgeprobeerd en is inmiddels bij alle elftallen van de onderbouw van kracht. Vanaf januari - bij de start van de tweede seizoenshelft - komt de Onder 12 uit in een kampioenspoule. De Haan maakt het seizoen af met de Ajacieden tot 12 jaar. Zenkovic blijft betrokken bij de jonge spelers. De trainers in de onderbouw hebben dagelijks contact en delen de voetbalfilosofie vanuit de club. Daarbij beïnvloeden de trai ners elkaar met individuele kennis en inzichten. 'We zien elkaar dage lijks op kantoor op de Toekomst', besluit Zenkovic. 'Het zijn in de onderbouw onze teams en onze spelers. We helpen elkaar aan goede info. Goede ideeën worden geïmplementeerd. De teams in de onder bouw werken elke dag samen.' Ronald Jonges De selectie van Ajax Onder 12:Achterste rij vlnr: Roderick de Graaf, Precious Ugwu, Quelin van der San, Jahlil Lioe Anjie, Timothy Strok, Skye Vink, Don-Angelo Konadu, Senna Antonelli, Luc van der Graaf en Mark Verkuijl. Middelse rij vlnr: trainer Danijel Zenkovic, trainer Cedric van der Gun, trainer Dennis de Haan, Carel Snel, Don O'Niel, Santiago Grootfaam, Tommy Setford, Timo Schreuder, Mees Eppink, Thijs Numan, Imran Nazih, Quinten Mijland, fysiotherapeute Sanne Swaans, leider Rob Stol en leider Onno Romeijn. Voorste rij vlnr: Zakaria Ouazane, Radmehr Gozardanabakhsh, Tyrone Limon, Yassir Abdelkamel, Oliver Koster, Devin van der Valk, Mex Winters, Ryan van de Pavert, Bram van Esveld, Ewout Moester, Reijer Landzaat en Joey de Ruijter.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2018 | | pagina 9