Even als leden onder elkaar... Verenigingsleven HCiLIAFICfl Ajax verwelkomde niet alleen een nieuwe trainer, maar ook twee buitenlandse voetballers sloten zich bij de selectie aan. De Argentijn Nicolas Tagliafico en de Deen Rasmus Kristensen, zijn respectievelijk linker- en rechterverdediger. Mocht u bij de laatste thuis wedstrijden vooraf in de Bel gradozaal zijn geweest, dan heeft u mij rondom de inter views met jeugdtrainers wel licht horen omroepen dat er een paar regels zijn afgekon digd over de timing van het bezoeken van de Belgrado zaal in de rust en na afloop. Bij de aankondiging is gemeld dat de Belgradozaal per direct pas vanaf 3 minuten voor de rust toegankelijk is en niet eerder. Dezelfde procedure geldt bij het einde van de wedstrijd. Dan is de Belgradozaal toegankelijk vanaf het moment dat de blessuretijd U vraagt zich mogelijk af waar dit op slaat. De genomen maatrege len zijn een gevolg van enkele onverkwikkelijke incidenten die zich bij eerdere thuiswedstrijden hebben voorgedaan. U leest het goed: onverkwikkelijke inciden ten die nopen tot het nemen van dit soort maatregelen. Even als leden onder elkaar, hoe is het in godsnaam mogelijk dat er leden zijn die agressief gedrag vertonen? Die gevaarlijke situaties tot gevolg hadden. Dat kan toch niet waar zijn? Laten we daarmee acuut stoppen en onderlinge tolerantie aan de dag leggen. Laten we ons voortaan houden aan het uitgestippelde tijdspad. De beveiliging op de omloop bij vak 103 geeft de trap vrij vanaf 3 minuten voor rust en 3 minuten voor het einde van de wedstrijd. 15 methode tot een zorgeloze inschrijving van leden die de ver jaardag willen meevieren. Sterker, op basis van de inschrijvingen hebben we alle aanmeldingen kunnen honoreren. In de vol gende Clubnieuws zullen we verslag doen van dit evenement, waar weer een aantal bijzondere verrassingen op de agenda staan. Nieuwe trainer Toch nog even over het voetbal. In de voorbije periode is werk gemaakt van het vinden van een nieuwe trainer voor het vlaggen schip van de Ajax zaterdag ama teurs. We zijn verheugd met de komst van Yuri Rose die komend seizoen verantwoordelijk zal zijn voor ons eerste zaterdagteam. Ooit speler geweest van dit team, en momenteel al verbon den aan de club als trainer bij de jeugdopleiding. In de komende periode wordt invulling gegeven aan de completering van de staf. Jan Buskermolen Vanaf die momenten is de cate ring klaar met haar voorberei ding en kan gelijk gestart worden met de bediening. Grootste obstakel voor de door stroming is trouwens dat veel leden hun toegangspas niet bij de hand hebben om te tonen aan de beveiliging. Zij gaan pas zoe ken wanneer ze al bij de beveili ging staan. Als iedereen zijn/haar pas in de hand heeft, dan loopt de doorstroomtijd met zeker de helft terug. Dat voorkomt onnodig duwen, trekken en irrita tie. Bij voorbaat dank voor ieders medewerking in dezen. Zonder in details te treden, meteen ook nog maar het volgende. De nootjes en hapjes zijn voor eenieder die de Belgradozaal bezoekt. Inhaligheid van onge kende omvang geeft geen pas. Laten we ook hier aan gevolg geven bij alle thuiswedstrijden. Ook dat even als leden onder elkaar. Op zondag 18 maart vieren we het 118-jarig bestaan van onze vereniging met een samenzijn in het restaurant op de Toekomst. Bij voorgaande edities zijn we nogal eens gestuit op enkele praktische problemen rondom de inschrijvingsprocedure. Om die te voorkomen, hebben we dit jaar voor een andere aanpak gekozen. En, zoals het zich laat aanzien, leidt deze nieuwe

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2018 | | pagina 25