Hartverwarmende Dag voor de Toekomst Ajax Foundation 13 Op 26 november beleefde de Ajax Foundation een bijzondere dag. Ajax-Roda JC stond in het teken van donatie aan de Foundation. Onder leiding van Ajax Foundation ambassadeur John Heitinga en onder de noemer 'Dag voor de Toekomst' werd de manifestatie een groot succes. VUmc Kinderstad, Only Friends G-voetbal, Cape Town Commu nity Scheme, Life Skills Clinics en Community Skills Clinics. Met deze pro jecten zet de Ajax Founda tion en maat schappelijk partner ABN AMRO alles op alles om kansarme kinderen en jongeren in (groot) Amsterdam en Kaapstad een stap dichter bij hun doel te brengen. Niet alleen door ze te helpen met het ont dekken en ontwikkelen van hun talent, maar ook door ze simpel weg een onvergetelijke dag te bieden. John Heitinga en de Ajax Founda tion willen de supporters ontzet tend bedanken voor een hartver warmende middag en gulle giften. Jeannette Jongejans De wedstrijddag Ajax-Roda JC van zondag 26 november 2017 stond geheel in het teken van de Ajax Foundation. Ambassadeur John Heitinga wist het publiek deze zondagmiddag op social media en in het stadion goed mee te krijgen. En het feit dat Ajax deze wedstrijd met 5-1 gewonnen heeft en Justin Kluivert een prachtige hattrick scoorde, maakten deze dag tot meer dan geslaagd. Rondom deze wedstrijddag werd supporters de mogelijk heid geboden om een donatie te doen aan de Ajax Foun dation. Doneren kon via een Tikkie betaallink of door het kopen van een Foundation skills bal in de fanshop. Er werden beleve nissen aangeboden, waar onder mascotteplekken die gretig aftrek vonden. Ook werd na de wedstrijd, via een online veilingsite, mas saal geboden op de wed strijdshirts, die speciaal voor deze gelegenheid uit gevoerd waren met een unieke badge. En als kers op de taart ontving de Ajax Foundation ook nog eens een cheque ter waarde van 15.723 van de Amsterdam ArenA. Na de verbouwing van het stadion, verkocht de ArenA zijn oude stadionstoeltjes waarvan een percentage bestemd is voor de Ajax Foundation. Het geld dat tijdens deze Dag voor de Toekomst werd ingeza meld, is bestemd voor de Ajax Foundation-projecten waaronder

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2018 | | pagina 13