Oorwassing De eerste officiële wedstrijd van het seizoen met 5-0 verliezen...akeliger kan het bijna niet. Toch overkwam het Ajax Onder 19 door toedoen van de leeftijdgenoten van PSV die met de zege ook de Supercup veroverden. Op de domper volgde gelukkig een reeks goede resultaten in de competitie. Aan de hand van de officiële selectiefoto 2017-2018 stelt Heitinga de Ajacieden van OI9 voor. Boy Kemper - verdediger die het middenveld kan oversteken. Sven Botman - sterke verdediger met een goed linkerbeen - Pascal Struijk - fysieke verdediger en sterk in de lucht - Ricardo Farcas - degelijke linksbenige verdediger of verdedigende middenvelder. Abdallah Aberkane - goede mandekker die goed gedisciplineerd kan spelen. Jurgen Ekkelenkamp - dynamische middenvelder met veel diepgang en scorend vermogen. Mitchel Bakker - snelle linksachter met een goede techniek en trap. Victor Jensen - sterk aan de bal, goed in de combina tie, veel overzicht en tweebenig. Giovanni de la Vega - linksbenige middenvelder met een goede traptechniek. Jasper ter Heide - een '6' die goed kan doordekken en het spel kan verleggen. Saku Ylatupa - is heel comfortabel aan de bal. Hij heeft een goed linkerbeen en veel overzicht. Nick Plomper - degelijke doelman. Issam el Maach - sterke doelman en goed in de coaching. Sebastian Pasquali - middenvelder met veel techniek, overzicht en een goede pass. Danilo Pereira da Silva - veel energie, goede balaanname en schiet veel tussen de palen. Navajo Bakboord - een rechtsback die goed zijn man kan uitschakelen. Sergino Dest - snelle en druistige vleugelverdediger met prima basis vaardigheden. Ché Nunnely - snelle rechtsbuiten die gevaarlijk is in de diepte. Olivér Horvath - linksbuiten die goed zijn taken uitvoert. Richonell Margaret - flegmatieke middenvelder met een goede basistechniek en scorend vermogen. Scabolz Schön - heeft veel snel heid en een goede voorzet met links. Martijn Kaars - Kan een goal maken en is een geweldige jongen voor de ploeg. Mateusz Górski - talentvolle doelman. 'De kans om op eigen benen te staan, wil ik met twee handen aangrij pen', vertelt Heitinga over zijn debuutseizoen als hoofdcoach. 'Na mijn eerste weken als coach besefte ik hoe makkelijk mijn leven als voet baller was. Alles werd voorgekauwd. Nu maak ik de planning en ben ik bezig met peri odisering, de School van de Toekomst, maar ook met zaak waarnemers. Leuk en leer zaam om mee te maken.' 'We speelden ons eerste offi ciële duel voor de Super Cup tegen PSV Dat resulteerde in

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2017 | | pagina 8