Allerhande informatie over verenigingszaken Verenigingsleven Belgradozaal Voorafgaand aan de thuiswedstrijd Ajax - PEC Zwolle werden de nieuwe leden van Ajax door voorzitter Hennie Henrichs in het zonnetje gezet. Daarbij waren onder meer oud-speler George Ogararu en Ajax Foundation-medewerker Ineke Gielen. Misschien heeft u er geen erg in, misschien ook juist wel. Ons Clubnieuws is met ingang van deze editie en dit nummer uit gebreid van 12 naar 16 pagina's. Al verscheidene jaren kampte de redactie met een chronisch gebrek aan ruimte. Na diverse pogingen is daar nu plaats aan geboden. Zo kunnen we nu veel meer aandacht geven aan onze jeugd en zij komen in ieder nummer terug op de middelste pagina's (het hart van het blad). Zoals u weet, zijn we in voort durend contact met de cateraar van de Belgradozaal. Samen zoeken we naar een voor alle partijen werkbaar evenwicht. Afgelopen zomer is onder andere gekeken naar de aantal len bezoekers op alle mogelijke tijdstippen. Daaruit bleek dat de zaal vanaf 2,5 uur voor de wed strijd was geopend en tijdens het eerste uur nagenoeg altijd maar een handjevol mensen vroegtij dig aanwezig waren. Afgezet tegen het aantal personeelsleden was er sprake van persoonlijke bediening. Op grond van die constatering is besloten om de zaal nu standaard 1,5 uur voor aanvang van elke thuiswedstrijd open te stellen voor de leden. Ook na afloop blijft de zaal nog 1,5 uur open. Het geld dat is vrij gekomen door de zaal een uur later open te stellen, wordt nu aangewend om na afloop een groter aantal bitterballen uit te serveren. Wij denken dat dit een prima oplossing is voor het immer bestaande chronische 15 tekort aan bitterballen na afloop. Nieuwe leden De evenementenmachine draait als vanzelfsprekend weer op volle toeren. Inmiddels heeft de bijeen komst voor nieuwe en buitengewoon nieuwe leden plaatsgevonden. Onder de laatste catego rie vallen werknemers van de NV die lid wor den zonder stemrecht. Dit keer betrof het maar liefst 32 personen. Daar bovenop kwamen nog de lid maatschappen van John Steen Olsen en zeer recent het lid maatschap voor onze burge meester. Klaverjasclub De klaverjasclub is ook weer terug van het zomerreces. Elke tweede donderdagavond van de maand vindt de klaverjasavond plaats in het restaurant op de Toekomst. Voor wie interesse heeft: je bent van harte welkom. Aanmelden hoeft niet, maar mag wel. De avond begint standaard om 20:00 uur. hebben vastgesteld dat we nage noeg geen kennis hebben van met name de laatste oorlogs jaren. We komen graag in contact met leden en niet-leden die ons van relevante informatie kunnen voorzien (jan@sparklinggroup.nl) Jan Buskermolen Ledenvergaderingen Twee van drie ledenvergaderin gen zijn achter de rug. Zoals aan gegeven in het vorige nummer zijn diverse directieleden bij elke vergadering aanwezig. Zij doen hun verhaal en beantwoorden vragen uit de zaal. De laatste vergadering zal binnenkort wor den aangemeld en vindt medio december plaats. Erfgoed Elders vindt u in elk nummer berichten over het erfgoed. Als lid van de Erfgoedcommissie breng ik het volgende onder de aandacht. Door de gesprekken met oud-Ajacieden is het thema 'Ajax in de Tweede Wereldoor log' op de agenda gekomen. We

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2017 | | pagina 15