De vereniging is voor iedereen Verenigingsleven 15 Een van de mooie initiatieven op de Toekomst is de jaarlijks terugkerende 'Ouderavond'. Ouders van jeugdspelers en trainers en begeleiders van de diverse teams ontspanden zich in het restaurant van de Toekomst. De gezelligheid was aanstekelijk. Na alle beslommeringen rondom de feestdagen en de bijzondere nieuwjaarsreceptie, zitten we weer in het ritme van alledag. In januari hebben we een begin gemaakt met de Ajax klaverjas- competitie. In totaal worden dit jaar 9 klaver- jasavonden gehouden. Voor de regelmaat worden deze avonden altijd op de tweede donderdag van de maand gehouden, op de Toekomst. Dat is, niet geheel toevallig, ook de wekelijkse club avond waarop alle vijf amateur teams na de training voor een hapje en drankje bijeen komen in het restaurant. De klaverjascompetitie staat onder leiding van Ajax school hoofd Ger Boer, zelf een fanatiek kaarter en de architect achter deze competitie. Er zijn allerlei prijzen te winnen zoals, buiten de Dagprijzen om, de Ajax Kraak Cup en de Pitten Cup. Zin om mee te spelen? Stuur een mail naar: jan@sparklinggroup.nl De nieuwjaarbijeenkomst leverde nog een noemenswaardig feit op. Het viel Loes Hoogland en ook Ans de Vries op dat de bekers in de vitrines in het restaurant bedekt zijn onder een dikke laag stof. De beide dames, aangevuld met Cor Buskermolen, hebben aangeboden om vrijwillig als poetsploeg de bekers in de vitrine hun glans terug te geven, zodat ze op onze verjaardag, die op zondag 19 maart wordt gevierd, weer in volle glorie pronken. Mochten anderen zich geroepen voelen om een och tendje gezellig mee te poetsen, ding van zijn vader, later als ein dredacteur. Tijn maakte ook jaren lang deel uit van de ledenraad en voor al zijn verdiensten is hij benoemd tot erelid van onze ver eniging. Iedereen aanwezig vond dat een meer dan terecht eerbe toon aan deze echte Ajacied. De eerste wedstrijden na de winterstop zitten erop. We heb ben intensief contact gehad met de cateraar van de Belgradozaal en een groot aantal verbeterpun- ten met elkaar opgesteld. De komende wedstrijden zullen ons leren over het resultaat daarvan. Mocht u klachten en/of tips heb ben, stuur dan een mail naar: jan@sparklinggroup.nl De vereniging is er voor ieder een, maar kan alleen gedijen als ook jij betrokkenheid toont. Kom daarom ook naar bijvoor beeld onze verjaardag op zondag 19 maart. Jan Buskermolen stuur dan eveneens een mail naar: jan@sparklinggroup.nl Inmiddels hebben we de jaarlijkse feestavond voor ouders van jeugdspelers achter de rug. Ooit bedacht door ouders van jeugd spelers en inmiddels geadop teerd door de evenementen commissie. Vele ouders vonden de weg naar de Toekomst. Met een rode loper, lichtdesign en andere sfeerverhogende elementen was een sfeervolle atmosfeer gekweekt. Het werd een lekker avondje uit, voor zowel ouders als ook de vele aanwezige trainers uit de jeugdopleiding. Voorafgaand aan de feestavond vond in de bestuurskamer een geanimeerde bijeenkomst plaats voor Tijn Middendorp. Aanleiding was zijn terugtreden als hoofd en eindredacteur van het Ajax Clubnieuws. Bijna 50 jaar was hij hieraan verbonden. Eerst als jongste medewerker onder lei-

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2017 | | pagina 15