Benoeming leden 2016-2017 Sin Ajax-Willem II Tijdens de jaarlijkse Schalenavond is Ajax Al-speler Matthijs de Ligt uitgeroepen tot Talent van de Toekomst. De 16-jarige verdediger blonk uit in het team dat landskampioen werd en de kwartfinales bereikte van de UEFA Youth League. De Ligt ontving de Sjaak Swart Trofee uit handen van Mister Ajax zelf. Per 1 juli 2016 is een aantal nieuwe leden benoemd. Lucky Ajax Lucky Ajax Lucky Ajax Lucky Ajax Lucky Ajax Lucky Ajax Lucky Ajax Afscheid RVC Afscheid RVC Vrijwilliger jeugdscouting Vrijwilliger jeugdscouting Begeleiding arbitrage betaald voetbal/ wedstrijdsecretaris zaterdag senioren Vrijwilliger parkeercommissie Assistent Trainer 1e elftal Coordinator Coach academy Vrijwilliger erfgoed Marc Overmars Winston Bogarde John Heitinga Eggie Koghee Martijn Reuser Stanley Menzo Clarence Seedorf Dolf Collee Hans Wijers Jimmy Schinkel Patrick Dik Henk Meijer Giovanni Segerius Hennie Spijkerman Casimir Westerveld Jacco Marselis De Rijnaak voert de naam Pro Veritate Koe verjaagt wat vliegen met haar staart Een pony staat te zonnen in de boomgaard Naast me zitten mensen zacht te praten Ik verheug me in de trein in hoge mate Op een lekker potje voetbal uiteraard ■■1 Waarvoor ik met een rugzak huis en haard -SI Een uur of twee geleden heb verlaten p. P De terugreis is er eentje vol van zwjgen In het hoofd tollen de twijfels en de vragen J En terwijl het duister langs me schiet Maak ik de teleurstelling mij eigen Worstel met de drang weer te gaan klagen Want ja ik ben en blijf een echte Ajacied Huisdichter Cornelis 21 augustus 2016 Clubnieuws-columnist Menno Pot brengt op 5 oktober een nieuw boek uit voor jeugdige, leergierige Ajaxfans. 'De Gallery Of Fame in de Arena is een aanrader en ik begrijp dat Ajax daar niet te diep in de geschiedenis graaft, maar ik ben ervan overtuigd dat er ook veel jonge Ajacieden zijn die wél willen lezen over de de historie, de cultuur en de structuur van de club. Dit boek is voor hen, omdat het heden interessanter wordt wanneer je het verle den kent.' 101 dingen die je weten moet over Ajax (hardcover, 19,95 euro) verschijnt via Uitgeverij Brandt in samenwerking met Ajax. MENNO POT

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2016 | | pagina 6