Geslaagde Ajax Foundation G-dag 2016 Ajax Foundation De foto's wijzen het al uit: de Ajax Foundation G-dag, in samenwerking met ABN AMRO en Only Friends, is een unieke ervaring, voor de deelnemers maar zeker ook voor de Ajacieden die zich vermaakten op het sportveld. De Ajax Foundation is er om gehandicapten een leuke dag te bezorgen. neer zie je Davy Klaassen in een rolstoel zijn skills tonen? Precies: ook nooit! Het zijn ingrediënten die van de Ajax Foundation G-dag 2016 (een samenwerking met ABN AMRO en Only Friends) een unieke ervaring maakten.Voor deelnemers, maar zeker ook voor de Ajacieden, die zich zicht baar vermaakten op het sport complex van Only Friends en alle tijd namen voor de kids. Een dag die ook nooit mogelijk was geweest zonder de inzet van alle fantastische vrijwilligers. Ralph de Haan Vrolijke gezichten Vanwege de flinke regenbuien die over Amsterdam-Noord trokken, viel het buitenpro gramma een beetje in het water, maar gelukkig viel er ook binnen in de fraaie sportruimtes genoeg te doen. De vrolijkheid bleef zowel buiten als binnen van de gezichten af te zien. Logisch, want wanneer kun je op één dag bas ketballen met Lasse Schöne en Arek Milik, een selfie nemen met Mitchell Dijks of Daphne Koster, en een handtekening scoren van bijvoorbeeld Mike van der Hoorn? Precies: nooit! En wan- De afgelopen Ajax Founda tion G-dag werd een meer dan geslaagde editie. De hele middag waren kinde ren en jongeren met een lichamelijke- of verstande lijke beperking aan het sporten en plezier maken met spelers en stafleden van Ajax. Het weer zat niet mee, maar dat mocht de pret niet drukken. Met bezoek van de complete selecties van Ajax 1, Jong Ajax, de Ajax Vrouwen en spelers van Ajax A1 en B1 van college De Toekomst, draaide het bij Only Friends in Amsterdam Noord natuurlijk vooral om voetbal. Maar er was veel meer te beleven voor de deelnemers. In totaal kwamen 13 sporten aan bod van rolstoelhockey, tot streetdance, tot kickbok sen: aan de meest uiteenlo pende sporten kon worden deelgenomen. 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2016 | | pagina 9