Ups en downs Verenigingsleven 11 De Belgrado Zaal in de Amsterdam ArenA is de thuishaven voor onze leden voor en na de wedstrijd.Voorheen zaten we ergens anders, ook niet geweldig, en ook nu is het niet goed. De klachten variëren van lange wchttijden op een drankje tot het missen of helemaal niet krijgen van de onvolprezen bitterbal. De laatste herinnering blijft altijd hangen. Hoe aardig het misschien daarvoor ook is geweest. Soms liep het zo op het oog redelijk met de catering in de Belgrado Zaal, maar de laatste paar keer was het ronduit zeer beroerd. De lange wachtrijen, gebrek aan glazen en wat dies meer zij, het is onbegrijpelijk dat de cateringfirma van naam niet in staat is om de boel op de rit te krijgen. Ondanks al het mailverkeer, belletjes en persoonlijk uitgesproken klachten. Dit moet echt anders komend seizoen. We zullen deze zomer dan ook alles doen om hierin verandering te brengen. We zijn bezig om het verspelen van het kampioenschap een plekje te geven. Dat laat onverlet dat er veel stof is opgewaaid over de wijze waarop het kampioenschap gevierd zou gaan worden. Het moge duidelijk zijn dat dit op z'n zachtst gezegd ongelukkig was georkestreerd en we in overleg moeten treden hoe dit bij gele genheid anders en beter ingevuld kan gaan worden. Er is dit seizoen een hele aardige stap gemaakt met de integratie tussen de lagere amateurelftallen. Er is zowel tussen de leiding van de teams en de spelers een betere verstandhouding gekomen en in voorkomende gevallen hebben spelersuitwisselingen plaatsgevonden. Om dit te onder strepen vond op zaterdagavond 21 mei een heuse slotavond plaats die vanuit een betrokken groep mensen van de diverse elftallen wordt georganiseerd. Ook de Zaterdag D en 2 waren voor deze Amsterdamse avond uitgenodigd. Wat de avond extra leuk gaat maken, is dat we een Award gaan uitreiken. Een dergelijk initiatief hebben we eerder geprobeerd te introduceren. Maar dat lukte helaas om onduidelijke redenen niet. Maar nu is het moment om dit initia tief opnieuw te laden. Ooit, in de vorige eeuw, toen ik in het bestuur zat van de Sup portersvereniging, heb ik het idee geopperd om de speler en het talent van het jaar te introduce ren. Rinus Michels en Marco van Basten hebben mij toen hun medewerking toegezegd en hun naam verbonden om daar inhoud aan te geven. Het is prachtig dat Een dergelijk initiatief wilden we ook graag voor de Zaterdag senioren. Het was evident dat vanwege zijn betrokkenheid, inzet en bevlogenheid voor ons voetballers van de zaterdag daar de naam van Bobby Haarms aan wordt verbonden. Samen met Ruud Haarms is gezocht naar iemand die een passend kunst werk kon maken. Op zaterdag avond 21 mei op de slotavond zal dit kunstwerk worden uitgereikt aan een speler van het Zaterdag senioren-voetbal. Een nieuwe traditie is geboren. Tot slot een oproep aan alle kaartliefhebbers voor de tweede kaartavond van dit jaar op don derdag 9 juni op de Toekomst. U bent allen van harte welkom. Jan Buskermolen nu ieder jaar de Rinus Michels Trofee (speler van het jaar) en de Marco van Basten Bokaal (Talent van het Jaar) wordt uitgereikt.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2016 | | pagina 11