Met het oog op morgen Verenigingsleven Klaverjassen/hartenjagen DD De oudere leden onder ons weten nog wel dat Ajax in De Meer lang geleden een wekelijkse clubavond kende waar werd gekaart, gebiljart en vooral gepraat over de club waar toen volgens sommigen ook veel mis was. Waarom kan dit nu niet meer? Met een wekelijkse kaartavond gaan we het weer proberen. in de sporthal in Diemen, met na afloop een borrel in het Wapen. Oude tijden herleefden, maar ook door de nieuwelingen werd de opzet als prettig ervaren. Grote kans dat we eind dit jaar het oude concept van stal halen en het feest wederom laten plaatsvinden in Diemen. Bij het Klaverjassen Vorig jaar hebben we in beschei den kring proefgedraaid met een klaverjasavond. Iedereen was het er over eens dat we hiermee door moeten gaan. Klaverjas- koning Ger Boer moest gedu rende een lange periode passen en dat maakte dat we op hem hebben gewacht. Nu hij weer volop aan de slag is, kunnen we starten. We hebben een viertal data vastgesteld zodat iedereen die nu al in de agenda kunnen zetten. Voorbeschouwen Het experiment om met twee trainers voor te beschouwen in het ledenrestaurant is formeel afgerond. Er zijn aardig wat reac ties gekomen van leden. De alge mene teneur was dat men het een leuk initiatief vindt. Op basis hiervan gaan we in elk geval de rest van het seizoen ermee door. Ouderavond Als we vooruit blikken dan staat voor begin februari de ouder avond op de agenda, een zater dagavond voor en door ouders van de junioren en pupillen. De opzet wordt voortdurend aange past en afgestemd op de samen stelling van de oudergroepen. Het is leuk om eens per jaar op een andere wijze elkaar te treffen. Evenementen Door de wisselingen in de staf rond de Zaterdag I en 2 komen en gaan diverse evenementen. De inwerkperiode van de hoofdtrai ner is voorbij en het werd tijd om kort Jorg Smeets te spreken over het herintroduceren van diverse evenementen. Mede dankzij zijn positieve grondhou ding gaan we een leuke slotavond voor alle amateurs optuigen en ook de start van het nieuwe sei zoen op een andere manier invul len. Dat maakt me blij want het betekent dat het verenigingsleven weer een mooie impuls gaat krij gen. Jan Buskermolen De feestdagen zitten er op en we doen ons best het teveel aan eten en drinken weer van ons af te schud den. Trainingskampen, trainen, oefenwedstrij den, we zijn doende om ons klaar te maken voor de her start van de competi ties. Je bent geneigd om terug te blikken op alle evenementen die plaatsvonden in de decem- berfeestmaand. Het was een overvolle agenda door de maand heen tot pal voor de kerstdagen. Sinterklaas Ik wil er twee onderdelen uitpik ken: voor het eerst in jaren vond het Sinterklaasfeest weer plaats feest van de ama teurs kwam de Kerstman aanvan kelijk binnen vanwege het aan trekken van het verkeerde pak. Nu hadden we niet alleen de primeur van de 'eerste getinte Sinterklaas', maar ook een 'getinte Kerstman'. Wat dat betreft lopen we ver vooruit op alle discussies over dit onderwerp. Het heeft even geduurd, maar we zijn eruit! Verspreid over het jaar zijn er vier klaverjasdrives op de donder dagavonden. Het doel is om de donderdagavond te laten uitgroeien tot de ver enigingsavond. Die begint al inhoud te krijgen doordat op deze avond al onze vijf amateurelftallen trainen en na afloop zorgen voor een gezellige sfeer. Met de klaverclub er bij wordt de factor gezelligheid alleen maar groter. De data die je als liefhebber van klaverjassen of hartenjagen in je agenda kan noteren, zijn: Donderdag, 10 maart Donderdag, 8 september Donderdag, 9 juni Donderdag, 8 december Vooral de laatste avond in de serie belooft spektakel, want op die avond vindt de kerstdrive plaats.Via de verschillende media die ons ter beschikking staan, zullen we dit evenement nader promoten.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2016 | | pagina 11