Alle leden in de Belgrado/Madrid Zaal voelt goed Verenigingsleven Experiment 11 In de Koninklijke Loge van de Amsterdam ArenA werd op 30 augustus, voorafgaand aan Ajax - ADO Den Haag, een aantal nieuwe leden geïntroduceerd door de bestuursraad. In het domein van het Ajax Erfgoed sprak Thijs Lindeman en werd het bewijs van lidmaatschap nog eens duidelijk vastgelegd. De kop is eraf. Het voetbal seizoen draait weer op volle toeren. Het is altijd weer spannend in de beginfase om te zien of alles klopt en naar wens verloopt. Stoelenplan Na drie jaar heeft de bestuurs raad weer grondig gekeken naar het stoelenplan. Wie hoort waar te zitten op basis van de criteria die we hanteren? In het bijzonder kijken we naar wensen op basis van medische achtergronden van leden die ons nopen tot het her indelen van tribuneplaatsen. De veranderingen waren deze keer beduidend minder schokkend. Er zijn dan ook nauwelijks op- of aanmerkingen gekomen over de nieuwe indeling. Smoelenboek Om de paar jaar verzoeken we alle leden hun seizoenkaart te komen ophalen. Bij die gelegen heid wordt een pasfoto gemaakt. Waarom? Enerzijds als controle middel en, zo bleek, niet zonder reden. Anderzijds omdat we op termijn graag een smoelenboek van leden willen introduceren. Dat kan pas nadat we over com pleet nieuwe software beschikken waarin de ledenadministratie in de meest uitgebreide vorm wordt verwerkt. We hopen medio vol gend jaar alles op orde te hebben en daarmee een aantal onvolko menheden hebben ondervangen. Belgrado/Madrid Zaal Iedereen weet intussen de Bel grado/Madrid Zaal te vinden rondom de thuiswedstrijden in de Rondleiding Studiegebouw grado/Madrid Zaal voor de wed strijden te informeren over de opstellingen door trainers van de Toekomst. Dit doen we in samenwerking met Thijs Linde man. Hij beschikt bij elke thuis wedstrijd over twee trainers die onderling uitmaken wie de gasten introduceert en wie de opstelling van Ajax verzorgt. Rond de winterstop evalueren we de boel en bekijken we of het zinvol is om daarmee in het nieuwe jaar.door te gaan. Sprankje hoop In het vorige clubnieuws gaven we aan dat het verenigingsleven wordt bepaald door de leden Amsterdam ArenA. Daar mee zijn we terug in de ruimte die al eerder dienst deed als ont vangstruimte voor de leden. Het verschil is dat nu alle leden echt bij elkaar komen. Er is het nodige gedaan om de ruimte een Ajax look feel te geven. Tevens zijn er diverse TV-schermen aan gebracht zodat andere wedstrij den live kunnen worden beke ken, alsmede de interviews na afloop en de persconferentie. Ook is nadrukkelijk aandacht geschonken aan voldoende zit plaatsen. Uit de reacties mogen we opmaken dat iedereen heel blij is met de ontvangstruimte voor alle leden. Bij thuiswedstrijden zijn we gestart met een experiment door de aanwezigen in de Bel- zelf. De opkomst bij de laatste algemene ledenvergadering bood een sprankje hoop met een opkomst van meer dan 100 leden. Het werd een levendige vergadering met onder meer een bezichtiging van het nieuwe Studiegebouw en een uitstekende presentatie over Merchandising. In de komende periode staan er weer veel activiteiten op stapel. Op het verenigingsdeel van de website kunt u vinden wanneer welke activiteiten plaats vinden. Tevens zullen we oproepen en mededelingen doen rondom de wedstrijden in de Belgrado/ Madrid Zaal. Jan Buskermolen

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2015 | | pagina 11