Zeven Ajax - Oranje Vrouwen op Cyprus Ajax Vrouwen De gasten uit België gingen er pittig in bij de voor de Ajax Vrouwen alles-of-niets-wedstrijd op 20 maart, thuis tegen Standard Luik. Vooral onze keepster moest het ontgelden. Uiteindelijk werd het niets. Met een 0-2 winst keerden de Belgische vrouwen opgetogen huiswaarts en Ajax bleef achter met een kater. De Oranje Vrouwen gingen van 1 maart tot 12 maart op trainings kamp naar Cyprus om deel te nemen aan een toernooi met lan den uit de hele wereld, ter voor bereiding op het WK in Canada, van 6 tot en met 5 juli 2015. De Ajax Vrouwen Anouk Hoogendijk, Claudia van den Heiligenberg, Petra Hogewoning, Tessel Middag, Merel van Dongen, Desiree van Lunteren en Eshly Bakker maakten deel uit van de Oranje-selectie. Voor het Ajax Clubnieuws hielden zij een dagboekje bij. 1 maart: In alle vroegte vertrek ken we van Schiphol richting Cyprus na de avond ervoor op de Toekomst met 3-0 van OHL Leuven te hebben gewonnen. 2 maart: De dag begint met de shuttleruntest. Petra rust uit bij het zwembad en leest het blad 1900. 's Avonds eet het team gezellig tussen de besprekingen door. 3 maart: Bij een wandeling over het strand mag de teamselfie niet ontbreken! 4 maart: De eerste wedstrijd vindt plaats tegen Australië met Desiree van Lunteren in de basis. De Oranje Vrouwen verliezen met 1-0. 5 maart: Desiree werkt aan een hersteltraining. De andere Ajax Vrouwen bereiden zich voor op de wedstrijd tegen Finland. 6 maart: In de opstelling tegen Finland staan zes Ajax Vrouwen: Anouk Hoogendijk, Claudia van den Heiligenberg, Eshly Bakker, Tessel Middag, Merel van Dongen en Petra Hogewoning. De wed strijd eindigt in 0-0. 7 maart: Anouk Hoogendijk en Tessel Middag waaien uit en maken een wandeling langs het strand. Afkoeling in de zee! 8 maart:Tijd voor plezier! Een gezellige teamavond voor de teambuilding. Iedereen danst! 9 maart: De Oranje Vrouwen komen niet verder dan een gelijk spel tegen Engeland: 1-1. Desiree van Lunteren begint in de basis. 10 maart: Deze dag bestaat uit ontspanning. Desiree en Claudia maken een heerlijke strandwan deling en tussen de trainingen rusten de vrouwen op de kamer. 11 maart:Vandaag is de finaledag. In de wedstrijd om de 7e/8ste plaats verliezen de Oranje Vrou wen met 3-1 van Schotland en eindigen dus op de 8ste plaats. 12 maart: De laatste training op Cyprus staat in het teken van herstel en wordt het trainings kamp afgesloten met een partijtje voetvolley en uitlopen. De Ajax Vrouwen denken al weer aan de eerstvolgende wedstrijd: op 14 maart voor de beker tegen sc Heerenveen. Bewerking Tamara Schellekens Trainer Ed Engelkes: 'De laatste weken hebben we wisselende resultaten behaald. De wedstrijd tegen Standard Luik hebben we niet goed gespeeld en werden we afgetroefd op alle fronten. Tegen PEC Zwolle hebben we het juiste antwoord gegeven met een klinkende 1-6 overwinning en goed dwingend spel'. Uitslagen wedstrijden Ajax Vrouwen (t/m 27-03-2015) 20-02-2015 Ajax - sc Heerenveen 1 - 0 24-02-2015 ADO Den Haag - Ajax 1 - 6 28-02-2015 Ajax - Oude - Heverlee Leuven 3 - 0 14-03-2015 sc Heerenveen - Ajax 0 - 4 (bekerwedstrijd) 20-03-2015 Aj'ax - Standard Luik 0 - 2 27-03-2015 PEC Zwolle - Ajax 1 - 6 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2015 | | pagina 8