Valt er nog wat te beleven? Verenigingsleven 11 Nooit waren zoveel jubilarissen aanwezig om hun versierselen bij het 25-, 40-, 50-, 70- en 80-jarig lidmaatschap in ontvangst te nemen. Maar liefst 21 Ajacie- den werden door Hennie Henrichs toegesproken, onder wie Arie van Os, (25), Uri Coronel (25) en Michael van Praag (25) die Hennie (50) feliciteerde. Dacht het wel. Aan het begin van het seizoen moet de carrousel altijd weer even op gang komen. Nieuwe leden De aftrap vindt tegenwoordig plaats met de bijeenkomst voor nieuwe leden. Sinds het aantre den van de bestuursraad krijgen dit soort bijeenkomsten de aan dacht die ze verdienen. Dit keer vond de inauguratie plaats van twee type nieuwe leden. De vereniging bekijkt jaarlijks wie in aanmerking komen voor het felbegeerde lidmaatschap.Voor werknemers met een staat van dienst is er nu de mogelijkheid om buitengewoon lid van de ver eniging te worden. Het verschil tussen beide type lidmaatschap pen is dat de buitengewone leden geen stemrecht hebben op de algemene ledenvergaderingen. Klaverjasdrive Het was al aangekondigd, maar nu stond de eerste klaverjasdrive voor de eerste try-out op 10 oktober op de Toekomst plaats. De organisatie wil eerst van binnenuit bekijken of het bevalt. Als de eerste drive positief uit pakt, is het idee om op kwartaal basis daarmee door te gaan. Bar Amsterdam Zaal Wie aanwezig was bij de wed strijden tegen Heracles en PSG, heeft kunnen constateren dat de bar in de Amsterdam Zaal in het midden van de ruimte stond opgesteld. Zo was het ooit bedacht maar helaas niet door gevoerd in de uitwerking. Ook kader van het live-uitzenden van wedstrijden op televisie. Bordjesclub Op 31 oktober zal voor de 69e keer de Reünie van de Bordjes club worden gehouden op de Toekomst. We verwachten een hoge opkomst. Zeker nu er dit jaar een groot aantal leden zijn die nu 25 jaar lid zijn en voor de eerste keer aanwezig mogen zijn bij deze reünie. De organisatie heeft voor dit jaar weer nieuwe programma-elementen toege- hier was sprake van een try-out. Van vele kanten hebben we positieve reac ties gekregen over de opstelling. Op grond van de reacties gaan we in gesprek met de diverse instanties om te bekijken of deze opstelling structureel kan worden doorgevoerd. Over de termijn waarop is in dit stadium niets te zeggen. ALV De laatste Alge mene Leden Verga dering (ALV) op D0 september werd redelijk goed bezocht. Dit keer waren meer dan D00 leden present, beduidend beter dan bij de vergade ring die in juni jl. plaatsvond. De leden kregen de mogelijkheid om een inkijkje te nemen in het nieuwe onderkomen van onze Ajax vrouwen en prachtig ver bouwde health fitness center. Sommige leden wisten bijvoor beeld niet dat ook de velden aan de overzijde van de Toekomst ons toebehoren. Buiten het bezoeken van de vergadering valt er dus nog veel meer te beleven op de Toekomst, waar ook een nieuwe geluidsin stallatie in gebruik is genomen en de lichtsterkte op het hoofdveld is verhoogd om aan de eisen van de KNVB te voldoen in het voegd om de inhoud aan te passen aan het huidige tijdsbeeld. In het volgende clubnieuws daar over meer. De maanden november en december is een drukke periode, zowel op als rond de velden. Via het verenigingsgedeelte www.ajax.nl worden daarover mededelingen gedaan. Bezoek de site en iedereen kan zien dat er nog genoeg te beleven valt bij de vereniging Jan Buskermolen

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2014 | | pagina 12