Erelijst Ajax Seizoen 2013 - 2014 Kampioen van Nederland Winnaar Johan Cruijff Schaal Kampioen Ajax F2 Op 12 april troffen Oud Feyenoord en Lucky Ajax elkaar voor een potje voetbal in Woerden op het terrein van Sportlust '46. Vooraf was de entourage ontspannen maar het willen winnen raakt men nooit kwijt. Met Sjaak Swart als leider bij Lucky Ajax is verlies uit den boze. Ajax won dan ook met 3-2. A Zaterdag 3 Trainer Marco Ruitenbeek: 'Het vijfde kampioenschap in de afgelopen zes seizoenen, de derde op rij, dat kan alleen maar als er sprake is van een enorme saamhorigheid en gezelligheid.' Bijgewerkt t/m 17 mei Ajax 1 Junioren Cl (o/l5) Kampioen Winnaar KNVB beker Junioren C2 (o/l4) Kampioen Puipillen D2 (o/l2) Kampioen Winnaar KNVB beker E3 (o/10) Kampioen F1 (o/9) F2 (o/8) Kampioen Kampioen (winter) Zaterdag 3 Kampioen Huisdichter Cornelis 5 mei 2014 Degelijk als mijn Lada ooit Meer punten dan de anderen Behoedzaam geen kletsklandere Is het Ajax weer die 't rooit Soms zjn we uit ons dak gegaan Zagen we spel niet te genaken Vaker staarden we naar schaken Als wapen om een gat te slaan Maar mooi dat jongens groeien Door in zichzelf te geloven Als man verschijnen uit de mist En dat in flarden de assist Van Lasse tegen Eindhoven Weerschjnt wijl konen gloeien •EGON Ajax Fl Trainer Dennis de Haan: 'De jongens mogen heel trots zijn op het kampioenschap.' Trainer Marco van Galen: 'Ik ben erg blij. Het plezier spat van de jongens af.'

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2014 | | pagina 7