Seizoen loopt nog door... Verenigingsleven 11 De 33ste landstitel, de 4e titel op rij leverde ook het 4e kampioensfeest op rij op, dit keer in Hotel Panama in Amsterdam. De belangstelling was groot, muziek was er volop en de liedjes die onder meer door Joop Leeuwendaal, Peter Beense en Kees Prins werden gezongen, werden ook uit volle borst meegezongen. ons allen interes sant zijn om te weten. Momen teel zijn er weer volop bouw activiteiten op ons sportpark. Waar gaat het dit keer om? Op de vergadering wordt daar uitleg over gegeven. Ook is er ruim schoots gelegenheid om met de bestuursraad van gedachten te wisselen. Hebt u vragen, opmer kingen, klachten, suggesties, dan is de ALV dé plek om die met andere leden en de bestuursraad te delen. Mogen we u ook begroeten? Mochten nog andere activiteiten worden gehouden in de komende periode, dan worden die vermeld onder de button Vereniging van de Ajax-website. Daar vindt u trouwens ook al het nieuws over de wedstrijden die nog op het programma staan. Jan Buskermolen Voor velen onder u is het sei zoen voorbij nu de competitie van Ajax I klaar is met een vierde kampioenschap op rij. Ook deze keer is dat behoorlijk uitbundig gevierd. Eerst op de maandagavond, na het behalen van de titel, in Hotel Arena en na afloop van de laatste thuis wedstrijd tegen NEC in de Amsterdam Zaal met optredens van Danny de Munk en Joop Leeuwendaal die onder meer het clublied ten gehore bracht. Zaterdag 1 naar Topklasse? Natuurlijk is onze club meer dan alleen Ajax 1. We hebben ook een bloeiende amateur afdeling. Daar zijn ze nog hele maal niet klaar met het seizoen. Zo is de Zaterdag 1 keurig tweede geworden in de zaterdag hoofdklasse en een periodetitel behaald. Op grond daarvan komen zij uit in de nacompetitie- voor een plek in de Topklasse. (Zie ook pagina 10 onder Zater dag 1, red.). De weg is nog lang en het team kan uw steun goed gebruiken. 5 juni Schalenavond Thans is vrijwel bekend welke elftallen wen en geen kampioen zijn geworden. Hoe dan ook, aan het einde van vorig seizoen is het einde van het seizoen voor de jeugd op een andere, bijzondere wijze uitgeluid. De vanenavond werd ingeruild voor de schalen- avond.Vanwege het succes van vorig jaar komt er weer een dergelijke schalenavond en wel op donderdag 5 juni in de namiddag op veld 1 van de 10 juni ALV Op dinsdag 10 juni wordt ook nog een Algemene Leden Verga dering (ALV) gehouden. Met steeds weer boeiende presenta ties over onderwerpen die voor Toekomst, omringd met muziek en een competitie tussen de jeugdteams die een aantal bijzon dere behendigheidsspellen doen. Absoluut ook leuk voor de neutrale toeschouwer. Bent u ook van de partij?

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2014 | | pagina 11