Ajax Foundation Fonds Gehandicaptensport Op de Beurs Selectiespelers van Jong Ajax gaven op 19 maart voetballes in Hilversum tijdens de tweede clinic van Ajax Streetwise Clinic in 2014, een project van Aegon en de Ajax Foundation. Basisscholieren uit de groepen 7 en 8 lieten hun voetbalkunsten zien aan spelers en scouts.Vooral plezier maken staat voorop. Foundation De wedstrijd Ajax - FC Twente van zondag 30 maart stond hele maal in het teken van de gehandi captensport. Deze wedstrijd betekende eveneens de kick-off van de nationale collecteweek Fonds Gehandicaptensport. De collecteweek startte met deze wedstrijd en liep tot en met zaterdag 5 april. Ook Ajax en zijn hoofdsponsor Aegon droegen bij aan deze kick- off. De Ajax-selectie speelde ook dit jaar weer met het logo van het Fonds Gehandicaptensport en hoofdsponsor Aegon stelde het shirt speciaal voor deze wed strijd beschikbaar. Niemand buitenspel Ajax, Aegon, Ajax Foundation en Fonds Gehandicaptensport zet- ten zich samen in met alle vrij willigers, sporters, sponsors en ambassadeurs als één team, om sport voor alle mensen met een handicap, structureel mogelijk te maken. Want waar het voor de meeste mensen vanzelfsprekend is om lekker een potje te kunnen voet ballen, is dat niet zo voor mensen met een handicap. En als het al mogelijk is, dan vaak niet in je eigen omgeving. Samen geven wij de bal voor en de gehandicapte sporter kopt hem in. Samen helpen wij alle 140 G-voetbalteams in Neder land zodat ook sporters met een handicap in de buurt kunnen voetballen. Omdat wij vinden dat niemand buitenspel mag staan! Op de dag, dinsdag 18 maart, dat Ajax zijn 114e verjaardag vierde, was het ook exact 4 jaar geleden dat de Ajax Foundation werd opgericht. Speciaal voor die gelegenheid opende Simone Freling, directeur van de Ajax Foundation, de han delsdag op de Amsterdamse Beurs met een welgemikte gong slag. Zij werd daarbij geflankeerd door Ajax-talent Ezra Walian, Heini Otto, ambassadeur van de Foundation en medewerkers Ineke Gielen en Ralph de Haan. Ajax is zich ervan bewust een voorbeeldfunctie en leidersrol te hebben en vindt het belang rijk als topclub zijn maatschappelijke verantwoordelijk heid te nemen. Namens Ajax en de miljoenen suppor ters, ondersteunt de Ajax Foundation daarom tal van maatschappelijke projecten. Ralph de Haan AJAX FOUNDATION" Ajax Foundation Simone Freling - Director Ajax Foundation <C AJAX FOUNDATION- Ajax Foundation Simone Freling - Director Ajax 9

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2014 | | pagina 9