Vertellen, verrassen en verbinden... Verenigingsleven Certificaat DD De feestavond voor ouders van jeugdspelers op 1 februari werd met ruim 200 aanwezigen goed bezocht. Hoogtepunt was de Joop (Leeuwendaal) en Heini (Otto) Lotto. Daarnaast zorgde die avond een prima DJ voor de muzikale omlijsting waardoor menigeen tot in de late uurtjes richting de dansvloer ging. Beetje bij beetje gaat het beter lopen.Vooral interessant is het onderdeel Vereniging TV. We maken gebruik van een stagiaire die wekelijks allerlei wedstrijden opneemt om er vervolgens leuke verslagen van te maken. Een aan rader. Al met al zijn we ruim een half jaar bezig geweest om het leden bestand te laden. Daarbij ging het niet alleen om de N(aam) A(adres) W(oonplaats) - gege vens, we wilden ook exact in kaart brengen hoe lang een ieder lid is van onze vereniging. Daarbij moet je bedenken dat er leden zijn die tot drie keer met tussen pozen lid zijn geworden. Belang rijke informatie, die ook op het certificaat komt te staan. Ter vervolmaking hebben we ook in kaart gebracht wie een functie bekleedt of heeft bekleed. Belang rijk voor de geschiedschrijving en voor het maken van een profiel schets in het geval van jubilaris sen. Mocht u over informatie beschikken die voor ons van belang is, vertel het ons gerust. 'Preuvenement' Oorspronkelijk was 'een avondje NAC voorzien op zaterdag 15 maart dat ervoor zorgde dat we dit jaar geen verjaardags feestje konden vieren. Omdat de wedstrijd werd verplaatst naar zondag 16 maart, aanvang 16.30 uur, werd alsnog besloten die dag onze 114e ver jaardag te vieren. Geen brunch, want daarvoor is het te laat in de middag. Samen met de 'herber gier' van de Toekomst hebben we bedacht om een 'Preuvenement' te doen, waarbij vele proevereitjes op een feestelijke manier gepre senteerd worden, samen met lekkere drankjes. Met als hoofd gerecht live NAC - Ajax. Het belooft een verrassende namid dag te worden en wij hopen dat u van de partij bent. Jan Buskermolen Ouderavond Op zaterdag I februari werd weer de ouderavond gehouden, een niet meer weg te denken feestavond voor ouders van jeugdspelers. Ooit spontaan begonnen als initiatief door ouders zelf, en nu jaarlijks onderdeel van de evenementen kalender, mede ook door de inzet van trainers en leiders van de verschillende jeugdteams. Voorafgaand aan dit evene ment is het gebruikelijk, dat ouders met de staf uit eten gaan, om vervolgens in opperbeste stemming naar het feest te gaan. Met een hele goede DJ die perfect de sfeer aanvoelde en het hilarische duo Leeuwendaal en Otto werd het wederom een supergezellige avond, bezocht door ruim 200 gasten. Klaverjasavond Het ziet er naar uit dat we een oud gebruik nieuw leven gaan inblazen. Onafhankelijk van elkaar hadden Ruud Haarms, Ger Boer en ondergetekende het idee dat het misschien weer eens leuk zou kunnen zijn een ouderwetse klaverjasavond te organiseren. Momenteel zijn we bezig het idee verder uit te werken en denken/verwachten op korte termijn met mededelingen te komen. En zien welke leden we op deze wijze met elkaar kunnen verbinden. Vereniging TV Onze verenigingswebsite is alweer een jaartje in de lucht.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2014 | | pagina 11