Lekker bezig Verenigingsleven -é-- Sinterklaasfeest Ajaxclubnieuws nr.7-2013_Ajax 20-11-13 15:21 Pagina 11 Er De 68e Reünie van de Bordjesclub op 1 november verliep op de Toekomst als vanouds. Ons clublied werd uit volle borst gezongen, er werd gegeten, gelachen ;ren. en gedronken. Spelers van het eerste uur van de Zaterdag kwamen elkaar 'toevallig' tegen om het 30-jarig bestaan van de Ajax-zaterdagafdeling te vieren. ganiseerd. Ook bij de Ajax-seni- oren komt de goedheilig man langs. En evenals vorig jaar zijn we onze tijd ver vooruit met de zwarte Sinterklaas en witte pieten. Iedereen is van harte welkom. We hebben voldoende strooigoed in huis. Dirk de Groot Gala De eerste helft van het seizoen wordt in december traditioneel afgesloten met het Dirk de Groot Gala voor de Ajax-senio- ren, trainers, teammanagers, leden van de medische staf en iedereen die zich betrokken voelt bij de vereniging. Kerstborrel Het jaar wordt afgesloten met de kerstborrel voor personeel en vrijwilligers. Ook hiervoor is een nieuw concept ontwikkeld waarbij de locatie een andere wordt dan de Toekomst. Houd voor verdere berichtgeving over alle activitei ten de verenigingswebsite in de gaten. Op donderdag 12 december is op de Toekomst de Alge mene Leden Vergadering en op zondag 5 januari de Nieuwjaarsreceptie. Kortom, we zijn lekker bezig. Jan Buskermolen de zaterdagafdeling van Ajax werd opgericht. Het eerste zaterdagteam uit 1983 was er met 11 spelers, die gezamenlijk aan een grote ronde tafel zaten. Intussen zijn de voorbereidingen gestart voor het Sinterklaasfeest dat wordt gehouden op zaterdag 30 november. Na het succes van de schalenavond is ook nage dacht om het Sinterklaasfeest opnieuw inhoud te geven. Helaas gaat het oorspronkelijke idee niet door vanwege de storm die onze opblaashal teveel werd. Gelukkig hebben we een top- alternatief achter de hand, want we wijken uit naar een andere voetbaltempel. In het volgende nummer meer hierover. Niet alleen voor de kleintjes wordt het Sinterklaasfeest geor- Na de bijeenkomst van de jubilarissen in het spelers home op de Toekomst stond er al weer een volgend evene ment op het programma met als thema 'Amsterdamse avond'. De grote instroom elk jaar van nieuwe spelers bij de Zaterdag 1 en 2 maakt het nodig om een evenement te organiseren waarin integratie centraal staat. Samen met de trainers is een concept ont wikkeld rondom het thema 'Amsterdamse avond'. Zo waren er half oktober in totaal ruim 120 spelers, partners en begeleiders aanwezig die wer den ingedeeld in groepen. De opdracht per groep was het instu deren van een Amsterdams lied om dat ten overstaan van ieder een ten gehore te brengen. Iedere groep werd terzijde gestaan door leden van het Amsterdams Volks koor. Volgens een deskundige jury onder wie ons nieuwe lid Koos Albers, waren de prestaties boven verwachting. Bordjesclub Op 1 november vond de al weer 68ste reünie van de Bordjesclub plaats. Het was wennen zonder bordjesclubmannen als André Kraan en Wim Schoevaart. Het werd een geanimeerde avond met dit keer een 'zittend' diner met aan elke tafel een tafelheer. Thema was dat 30 jaar geleden 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2013 | | pagina 11