Enkele inhaalslagen Verenigingsleven Jubilarissen 2013 11 De tweede wedstrijd van de Al (o/l9) in de UEFA Youth League op 2 oktober, thuis tegen AC Milan, ging helaas verloren. Na 1-0 bij rust werd het na 90 minu ten 2-3 en gingen de Italianen er met de volle winst van door. De coach van de AC Milan, Filippo Inzaghi, stak zijn blijdschap niet onder stoelen of banken. Op 5 oktober was het spelershome op de Toekomst 'ingenomen' door een groot aantal jubilarissen, aan wie door Hennie Henrichs de bijbehorende versierselen werden uitgereikt, behorende bij het 25-, 40-, 50, 60-, 70- en 80-jarig lidmaat schap. Een aantal van hen was helaas verhinderd. 80 jaar Wim Prins 70 jaar Hans van Driel Ger van Mourik Henk Visser 60 jaar Guus Paulsen 50 jaar Jack van Beetz Guus van Ham 40 jaar Wim de Geest Nieuwe leden 25 jaar Theo van Duivenbode Donald Feldmann Jan Fransz Fred Grim Henk Groot Dennis de Haan Ruud Krol Martin van Leuven Tscheu La Ling Klaas Nuninga Eddy Pieters Graafland Frank Rijkaard Werner Schaaphok John van 't Schip Piet Schrijvers Sonny Silooy Wim Suurbier Rob de Wit nieuwe ledenbeleid eerder dit jaar was geformuleerd en goed gekeurd, kon een aanvang wor den gemaakt met de toetsing van de vele personen die waren voorgedragen. Rondom de thuis wedstrijd tegen PEC Zwolle zijn meer dan 30 nieuwe leden ver welkomt tijdens een bijeenkomst met de bestuursraad en maken nu deel uit van onze Ajax-familie. Jan Buskermolen vraagt om iemand van binnen die projectleider wordt van het ledenbestand. Hij moet ervoor zorgen dat vanaf vandaag alle mutaties die leden doorgeven worden verwerkt in het ledenbe stand. Zodat we voortdurend in staat zijn om bepaalde informatie op de juiste wijze te communice ren. Vergeet dus in het vervolg niet om verhuisberichten of ver andering in telefoonnummers of mailadressen door te geven. Deze informatie vormt de basis voor de uitgifte van de eerder dit jaar toegezegde certificaten van lid maatschap. Bordjesclub Het doorploegen van alle bron nen om te komen tot een juist en volledig ledenbestand maakte dat we inzicht hebben gekregen in het aantal jaren lidmaatschap van ieder lid. Daarbij is aan het licht gekomen dat sommige leden geen lid van de Bordjesclub zijn, maar daar op grond van hun verleden bij de vereniging wel recht op hebben. Vandaar dat we zaterdag 5 oktober een ongekend groot aantal nieuwe leden voor De Bordjesclub hebben mogen ver welkomen en er dus sprake is van een inhaalslag. Dit zorgt ervoor dat ineens ook de totale omvang van het aantal bordjesclubleden behoorlijk wordt vergroot. Dat belooft veel voor de jaarlijkse Bordjesclub op vrijdagavond I november waar het 30-jarig bestaan van onze zaterdagafdeling centraal staat. Nieuwe leden Eenzelfde soort inhaalslag is gemaakt op het gebied van nieuwe leden. Pas nadat het Vorig jaar, gedurende de zomerperiode, is de bestuursraad druk geweest met het opnieuw placeren van de leden. Dat was een lange, intensieve en secure klus. Deze zomer hebben we ons beperkt tot het monitoren van de mutaties door de veranderingen die zich hebben voorge daan gedurende het afgelopen seizoen. Ledenbestand Een ander speerpunt vormd onze ledenadministratie. Je denken dat die volledig op o is, maar niets is minder waa de loop der jaren is het bestand vervuild geraakt en onvolledig geworden. Met een werkgroep hebben we het totale bestand van leden doorgelopen. Dit was een hei dense klus, omdat we naast de adressen ook graag de telefoon nummers, mailadressen en de ingangsdatum van het lidmaat schap in kaart wilden brengen. Dat lijkt simpel, maar we hebben een aantal leden, dat meerdere keren weg zijn gegaan en weer terugkwamen. We denken intus sen vrij secuur te weten wie waar wanneer en hoe lang lid is van onze vereniging. Om er zeker van te zijn hebben alle leden een brief ontvangen ter verificatie van de ons bekende gegevens Als we alle reacties terug hebben ontvangen en verwerkt, beschik ken we over een actueel ledenbe stand. En dat moet zo blijven en

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 2013 | | pagina 11